کارگردان Final Fantasy XV پاسخ برخی از انتقادات وارد شده به بازی را داده است

۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۴:۵۴

همانطور که می دانید، سازندگان عنوان مورد انتظار Final Fantasy XV تصمیم گرفته اند که شخصیت Stella را از این عنوان حذف نمایند. این تصمیم، باعث ناراحتی برخی از طرفداران این عنوان شده است. کارگردان این عنوان، اخیرا توضیحاتی را در این باره داده است. با گیمفا همراه باشید.

سازندگان بازی اعلام کرده بودند‌ که شخصیت Stella با وقایع بازی، هماهنگ نیست و باید از این عنوان حذف شود. آنها شخصیت تازه ای را به نام Luna خلق کردند که جایگزین Stella خواهد شد و نقش متفاوتی را در بازی، خواهد داشت. این حرکت، باعث ناراحتی تعداد زیادی از هواداران شده است. Hajime Tabata، کارگردان بازی، سعی کرده است تا پاسخ انتقادات وارد شده را، بدهد.

او بیان کرد که حذف شدن شخصیت Stella، لطمه ای به روابط میان شخصیت ها وارد نخواهد کرد و این روابط، به مانند گذشته مستحکم خواهد بود.

در اواسط ساخت بازی، تیم سازنده بازی به این نتیجه رسید که به جای ساختن یک شخصیت زن منفعل و وابسته که همواره به کمک دیگران نیاز دارد، آنها می توانند یک شخصیت زن شجاع و مصمم را در داستان قرار دهند. چنین شخصیتی، تعامل بهتری با دیگران خواهد داشت و در پیشبرد اهداف داستانی، نقش بیشتری خواهد داشت. به همین دلیل، آنها شخصیت Luna را ساخته اند .به نظر سازندگان، این شخصیت کاملا مناسب این نقش می باشد.

Luna یک شخصیت شجاع است و به دنبال عملی کردن خواسته های خود می باشد‌. او با دیگران درباره امید ها و آرزو هایش گفت و گو خواهد کرد و در مجموع، نقش بزرگی را در داستان بازی ایفا خواهد کرد.

Tabata-san اعتقاد دارد افرادی که از حذف شدن شخصیت Stella ناراحت شده اند، با مشاهده شخصیت Luna و منتشر شدن اطلاعات بیشتری از این شخصیت، عقیده خود را تغییر خواهند داد.

1
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید