The Witcher 4 به این زودی ها ساخته نخواهد شد

۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۷

عنوان The Witcher 3: Wild Hunt ساخته CD Projekt RED لهستانی یکی از بهترین بازی هایی است که در چندین سال اخیر منتشر شده است و شانس بسیار بالایی برای Game of the Year شدن دارد. حال بسیاری از مردم که این عنوان را تجربه کرده‌اند، به این فکر افتاده اند که آیا ادامه ای بر این عنوان ساخته خواهد شد؟ آیا داستان گسترده آن توانایی ادامه دار شدن را دارد؟ با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا سخنان مدیرعامل این کمپانی در این مورد را بشنویم.

همانطور که می‌دانید CDPR عنوان The Witcher 3 را تا سال 2017 پشتیبانی خواهد کرد و پس از آن قصد تمرکز بر روی عنوان Cyberpunk 2077 را دارد. آقای Marcin Iwinsk، مدیر عامل این کمپانی، در پاسخ به این سوال که آیا نسخه بعدی در کار خواهد بود یا خیر خیلی ساده پاسخ داد که در مورد ساخت The Witcher 4 فکر نکرده اند.

Iwinsk توضیح داد:

این سری لیاقت کمی استراحت را دارد. تیم ما در 10 سال گذشته در حال کار بر روی شمشیرها، قلعه ها و هیولاهای مختلف و در کل یک فضای قرون وسطایی بوده است و حالا زمان آن رسیده است که بر روی تفنگ ها، ربات ها، مهمات و وگورستان ها تمرکز کنیم. این چیزی است که قرار است بر روی آن کار کنیم.

داستان های بسیار زیادی وجود دارند تا در جهان The Witcher اتفاق بیفتند ولی به نظر نمی‌رسد به این زودی ها ادامه ای برای این عنوان پر طرفدار و جذاب ساخته شود.

آقای Marcin Iwinsk گفت:

ما قطعاً به چیزی مانند یک فرانچایز سالیانه فکر نکرده ایم و قصد نداریم این سری را به همچنین چیزی تبدیل کنیم. همه چیز درباره تجربه خوب بازی است و با وجود اینکه جهان Witcher بسیار بزرگ است و داستان های بسیاری برای گفتن دارد، اما هیچ چیزی در این مورد نمی‌دانم و مطمین نیستم که چنین اتفاقی بیفتد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید