Gamescom 2015: قابلیت کراس پلتفرم در آینده به عنوان Minecraft اضافه خواهد شد

۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۰

بر طبق اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده است، قابلیت Cross Platform، در آینده نزدیک برای عنوان Minecraft منتشر خواهد شد. برای جزییات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

همانطور که می دانید، عنوان جذاب Minecraft به یکی از موفق ترین بازی های چند سال اخیر تبدیل شده است. بدون شک، یکی از دلایل این موفقیت عظیم، این مورد است که بازیکنان می توانند به راحتی به عنوان Minecraft دسترسی داشته باشند. این بازی برای پلتفرم های PS3, PS4, X360, Xbox One, PC و اسمارت فون ها منتشر شده است.

بنابراین، بازیکنان به راحتی می توانند وارد دنیای بزرگ این بازی شوند، به ماجراجویی بپردازند و به همراه دوستانشان، تجربه های جدیدی را کسب نمایند. هر چند شما و دوستانتان برای بازی کردن با یک دیگر، باید یک پلتفرم مشابه را داشته باشید.

خوشبختانه بر طبق گفته های Mojang، این وضعیت به زودی تغییر خواهد کرد. در جریان مراسم Gamescom 2015، یکی از سازندگان بازی با IGN مصاحبه ای کرده است.

او بیان کرد که آخرین نسخه بازی که Minecraft: Windows 10 Edition نام دارد، قدرت انتخاب بالایی را به بازیکنان می دهد. به این معنی که بازیکنان می توانند با موس و کیبورد، کنترلر Xbox و یا صفحه لمسی این عنوان را تجربه کنند.

به نظر می رسد که این مورد ابتدای کار است و سازنده بازی، برنامه های بزرگتری را دارد. در همین راستا، این استودیو در آینده قابلیت کراس پلتفرم را به این عنوان اضافه خواهد کرد. به زودی کاربران ویندوز 10 می توانند این عنوان را با دوستانشان که از نسخه های X360, Xbox One و Pocket Edition استفاده می کنند، تجربه نمایند.

هنوز مشخص نشده است که این قابلیت چه زمانی برای کنسول های پلی استیشن عرضه خواهد شد. همانطور که می دانید،  مایکروسافت استودیوی Mojang را خریداری کرده است. البته به روز رسانی های بازی همچنان برای کنسول های پلی استیشن، منتشر می شوند. بنابراین به احتمال زیاد قابلیت کراس پلتفرم نیز در آینده برای این نسخه ها، عرضه خواهد شد.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Hamid2273 گفت:

  دیشب با دوتا از دوستان رو گوشی سه نفره بازی کردیم خداییش یکی از بهترین بازیایی که انجام دادم خودشه حتی رفیقامم حال کردن
  بدون نت با گوشی خیلی راحت مولتی میشه

  0
  0
 • Slender Man گفت:

  من با پنج نفره زمین خالی رو برداشتیم برج میلاد ساختیم خواستیم بترکونیمش که زمین برداشته بود هنگ کرد موقع انفجار همه پریدن بیرون دیگه از اون موقع طرفشم نرفتم فقط منتظر دفامیلامونبترکطرفشداستانیشم…….
  .
  .
  .
  اما حیف اون همه زحمت انقدر بلند ساختیم که دیگه بالا نمی رفت روی سطح زمین اونقدر ساختیم که دیگه همه طرف تموم شد نزدیک 10 ساعت داشتیم
  میساختیم گوشی طرف هنگ کرد ما افتادیم بیرون دور هم گریه کردیم Cry

  0
  0