گیفت کارت
گیفت کارت

Fallout 4 شباهت زیادی به نسخه سوم سری دارد

۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۷

به نظر می رسد که عنوان Fallout 4، شباهت زیادی به Fallout 3 دارد. البته، این مورد چندان نا امید کننده نیست و طرفداران قسمت سوم سری، قطعا از Fallout 4 هم لذت خواهند برد. برای دریافت اطلاعات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

اگر علاقه داشتید که Fallout 4 به مانند نسخه سوم سری باشد، این خبر برای شما خوشحال کننده خواهد بود. آقای Matt Martin، نویسنده وبسایت VG247، اعتقاد دارد که این دو نسخه، شباهت زیادی به یک دیگر دارند.

در ادامه دیدگاه Matt را درباره ویدیوی گیم‌پلی 15 دقیقه ای قسمت چهارم سری که اخیرا در مراسم Gamescom 2015 پخش شده است، برای شما قرار داده ایم.

در ابتدا باید تاکید کنم که تریلر بازی در گیمز کام، نمایش قبلی بازی در E3 و همچنین تمام نمایش هایی که تا زمان انتشار بازی در ماه نوامبر پخش خواهند شد، به همین سبک و سیاق خواهند بود. Bethesda تلاش کرده است تا از عنوان ارزشمند خود حفاظت کند و اطلاعات زیادی را در اختیار رسانه ها و طرفداران، قرار ندهد.

گیم پلی Fallout 4 بسیار آشنا به نظر می رسد. به عنوان یک طرفدار Fallout 3، باید بگویم که این نکته، خوشحال کننده و در عین حال، نا امید کننده می باشد.

در جریان نمایش بازی، وارد منطقه ای به نام Lexington می شویم. خوشبختانه محیط ها و ساختمان های این منطقه، از جزییات بالایی برخوردار هستند‌. این همان موقعیتی است که بازی در آن می درخشد اما وقتی که به مواردی که شبیه کامپیوتر ترمینال های عنوان Fallout 3 هستند نگاهی بیندازید، متوجه می شوید که آنها نسبت به قبل، تغییر خاصی نکرده اند.

البته Fallout 4 از نظر ظاهری، یک عنوان زشت محسوب نمی شود، اما خیره کننده هم نیست. در واقع Fallout 4 به مانند نسخه بهینه شده عنوان Fallout 3 به نظر می رسد. بعضی از شخصیت ها، از جزییات چندان بالایی برخوردار نیستند. همچنین انیمیشن خاصی را برای انتقال حس های متفاوت چهره، شاهد نبودیم.

خوشبختانه، سلاح های موجود در بازی از تنوع خوبی برخوردار هستند و در صورت انتخاب سلاح ها و پرک های مناسب، تجربه بازی بسیار لذت بخش خواهد شد. احساس می کنم که در مقایسه با عنوان Fallout 3 ،خشونت بازی افزایش پیدا کرده است و صحنه های اکشن، اکنون از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

در آخر باید بگویم که به مانند همه شما، من هم دوست دارم که Fallout 4 خاطرات خوش عنوان Fallout 3 و تا حدودی New Vegas را زنده کند. اما با توجه به اینکه وارد نسل هشتم کنسول ها شده ایم، انتظارات بیشتری را از Fallout 4 داشتم. این چیز های بیشتر می تواند به روز رسانی کردن انجین بازی، محیط های فک بر انداز یا سلاح ها و پرک های فوق العاده باشد.

باید بگویم که تا کنون، چیز شگفت انگیزی را از Fallout 4 مشاهده نکردم. درست است، مدت زیادی است که منتظر انتشار عنوان Fallout 4 هستیم، اما نمایش امروز بازی، کمی مرا نا امید کرده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید