عنوان Gears of War: Ultimate Edition در ژاپن منتشر نخواهد شد

۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۸

ظاهرا مایکروسافت برای عرضه کردن عنوان Gears of War: Ultimate Edition در کشور ژاپن، با موانعی رو به رو شده است و این کمپانی نمی تواند این عنوان را، در ژاپن منتشر کند. برای جزییات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

Xbox Japan به تازگی این خبر را در وبسایت خود اعلام کرده است. آنها تمام تلاش خود را انجام داده اند، اما بازی با معیار های درجه بندی کشور ژاپن مطابقت ندارد. مدیران ژاپنی اعتقاد دارند که این عنوان، مناسب جامعه آنها نیست.

البته سایر بازی های کنسول اکس باکس وان مانند Halo 5: Guardians, Forza Motorsport 6, Fable Legends و Rise of The Tomb Raider، در این بازار منتشر خواهند شد.

مایکروسافت در طی سال های گذشته، تلاش زیادی برای نفوذ در بازار ژاپن کرده است اما بعضی از شرایط این جامعه، مانع از انجام چنین کاری شده است. این مورد ممکن است انتشار عنوان Gears of War 4 را نیز در این کشور، تحت تاثیر قرار دهد.

به نظر می رسد یکی از دلایلی که مایکروسافت را به سمت کشور چین سوق داده است، همین مورد بوده است. دولت چین، به تازگی قانون ممنوعیت خرید و فروش کنسول های بازی را پس از 15 سال لغو کرد.

کشور چین بیش از یک میلیارد جمعیت دارد و بازار هدف مناسبی برای مایکروسافت و سونی، محسوب می شود. این بازار پر جمعیت به فروش بالای برخی از فیلم های سینمایی نیز، کمک شایانی کرده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید