آیا قرار است Destiny برای PC منتشر شود؟

۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۱

به نظر می‌رسد بانجی برای ساخت یک بازی برای رایانه های شخصی آماده می‌شود، به نظر شما این چه بازی خواهد بود؟ آیا بالاخره قرار است عنوان Destiny را بر روی رایانه های شخصی خودمان تجربه کنیم؟ با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

با توجه به یک لیست درخواست کارمند که از طرف کمپانی بانجی منتشر شده است، به نظر می‌رسد این کمپانی به دنبال تعدادی کارمند برای آزمایش یک عنوان برای رایانه های شخصی می‌باشد و شرایط استخدام نیز آن می‌باشد که شخص درخواست کننده برای کار باید مایل به اجرا و نمایش بازی باشد و توانایی اجرای رایانه با تنظیمات مختلف را داشته باشد.

تا آنجایی که ما اطلاع داریم بانجی تنها بر روی عنوان Destiny کار می‌کند و خیلی راحت می‌توان تصور کرد که به زودی این عنوان جذاب و پر طرفدار برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. ممکن است که بانجی به طور مخفیانه در حال ساخت نسخه رایانه های شخصی Destiny باشد.

طبق این لیست درخواست کار، کسی که استخدام می‌شود باید ویژگی های سخت افزاری رایانه های شخصی مختلف را ارزیابی کند و کاملاً مطمین شود که در سخت افزارهای مختلف تجربه ای عالی از بازی به کاربران منتقل می‌شود.

لازم به ذکر است اکتیویژن و بانجی هیچ خبری در مورد انتشار Destiny برای رایانه های شخصی نداده اند ولی هیچ بعید نیست که آن ها عمیقاً دوست داشته باشند که همچنین نسخه ای را منتشر کنند. نظر شما چیست؟ به نظر شما بانجی قصد ساخت یک بازی جدید را دارد و یا Destiny قصد ورود به دنیای بزرگ رایانه های شخصی را دارد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید