Neil Druckmann لب به تحسین نمایش Quantum Break گشود

۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۲:۲۹

نیل دراکمن (Neil Druckmann) یکی از بهترین بازی سازان تاریخ و خالق شاهکار The Last Of Us، نمایش عنوان Quantum Break را تحسین کرده است با ما در ادامه همراه باشید.

آقای نیل دراکمن با گذاشتن تصویر زیر در صفحه تویتر شخصی خود لب به تحسین گشوده و نمایش عنوان Quantum Break را بی‌نظیر دانسته است.

 

عالیه!!! نمایش Quantum Break فوق العادست برای انجامش نمی‌تونم صبر کنم.

همانطور که مشاهده کردید ابن عنوان خارق العاده توانسته نظر بسیاری را به سمت خود جذب کند و از حق نگذریم واقعا نمایش این عنوان در کنفرانس مایکروسافت همگان را انگشت به دهان نمود. هماهنگی عالی بین صحنه های سینمایی و گیم پلی باعث شد تا آخرین ساخته استاد سم لیک تیتر خبری تمامی وب سایت ها شود. البته پیش از این نیز سم لیک نمایش عنوان Uncharted 4: A Thief’s End را تحسین کرده بود.

عنوان Quantum Break با تریلر طوفانی خود در کنفرانس خبری مایکروسافت توانست نظر بسیاری را به خود و پلتفرم این شرکت جذب کند همچنین با اعلام زمان انتشار این عنوان  در تاریخ ۱۶ آوریل ۲۰۱۶ مصادف با ۲۸ فروردین ۱۳۹۵، باعث خوشحالی بسیاری از طرفداران شد. این عنوان به طور انحصاری برای کنسول Xbox One انتشار می‌یابد و قطعا یکی از بهترین‌ و مورد انتظارترین عناوین مایکروسافت خواهد بود و می‌تواند، موفقیت‌های زیادی به‌دست آورد.

نظر شما در مورد این عنوان چیست؟! نظر خود را با ما اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید