Gamescom 2015: نوامبر امسال Xbox one را با طعم Window 10 تجربه کنید

۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۵

همان‌طور که مایکروسافت به طرفداران قول داده بود، Windows 10 در آینده ای نزدیک به Xbox one خواهد آمد و کاربران می توانند از Window 10 در کنسول‌هایشان استفاده کنند.
برای اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

تجربه ی Xbox one با Window 10 قرار است اولین تغییرات اساسی در ضمینه ی رابط کاربری و سیستم عامل Xbox one را پس از عرضه آن در ۲ سال گذشته به همراه داشته باشد.
همچنین طبق قول مایکروسافت قرار است مشکلات دیرینه ی رابط کاربری کنسول نیز به طور کامل برطرف شود و دیگر خبری از مشکلات همیشگی Xbox one که با وجود آپدیت های فراوان آن در طول این دو سال حضور داشتند، نخواهد بود.

همچنین با این رابط کاربری جدید فروشگاه Microsoft Store در Xbox one نیز در دسترس خواهد بود و با استفاده از نرم افزار های موجود در این فروشگاه می توانید کنسول خود را به یک mini-PC برای اتاق نشیمن تبدیل کنید. نرم افزار هایی از قبیل Microsoft Office و بازی های محبوب گوشی های هوشمند از جمله نرم افزار های موجود در نسخه ی Xbox one Microsoft Store خواهند بود.

هنوز برای قضاوت در مورد عملکرد Windows 10 در Xbox one بسیار زود است، اما نمایش ها نوید یک تجربه عالی از Windows 10 در xbox one را می دهند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید