۳ تریلر و اطلاعات مربوط به گیم پلی WWE 2k16 منتشر شد

۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۷

کم کم داریم به آغاز یکی از بزرگترین نمایشگاه های صنعت بازی های رایانه ای نزدیک می‌شویم و در این زمان است که اخبار بازی های مختلف از هر سو به گوش می‌رسند و کمپانی های بزرگ قصد زورآزمایی در مقابل رقیبان خود را دارند. برای کمپانی ۲k نیز استثنایی وجود ندارد و این شرکت بازیسازی با انتشار تریلر و اطلاعات مربوط به WWE 2k16 قصد دارد تا طرفداران خود را خوشحال کند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا این تریلرهارا مشاهده بفرمایید.

سال ۲۰۱۴ زمانی بود که عناوین شبیه ساز ورشی انتقال به نسل جدید را تجربه کردند و به همین دلیل سال گذشته برای WWE 2K15 پر از چالش بود و مهم ترین این چالش ها بازسازی یک فرانچایز از قبل ایجاد شده، بر اساس بالا رفتن انتظارات مردم به دلیل پیشرفت سخت افزاری بود و استودیو Yukes به طور سخت گیرانه ای تصمیم به تغییر گیم پلی این سری بازی های ورزشی کشتی گیری گرفت. در آن زمان مسایل بسیار زیادی بودند که باید حل می‌شدند و هنگامی که WWE 2K15 منتشر شد، دیدیم که عمق و سرعت مسابقات چقدر پیشرفت کرده است. حال از آن زمان ها گذشته است ولی بر کسی پوشیده نیست که با وجود کار و تلاش بسیار زیاد ۲k، باز هم مشکلات گرافیکی و برخی مسایل دیگر در این بازی به چشم می‌خورد و اکنون زمان آن رسیده است تا در WWE 2K16 شاهد هرچه واقعی تر شدن این مسابقات باشیم.

[jwplayer mediaid=”252408″]

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

در صدر اخبار مربوط به این بازی لیست شخصیت ها به چشم می‌خورد که شامل ۱۲۰ کاراکتر قابل بازی منحصر به فرد می‌باشد و هنگامی که از سازندگان سوال پرسیده شد که منظور از کلمه “منحصر به فرد” چیست؟ جواب زیبایی شنیده شد:

این کلمه به این معنا می‌باشد که اشخاصی کاملاً متفاوت درون بازی وجود دارند و صرفاً نسخه های مختلف از یک کاراکتر نمی‌باشند.

بهرحال هیچ کدام از این اطلاعات مربوط به این نام ها تایید نشده اند ولی این لیست بلند بالا نوید آن را می‌دهد که می‌توانیم با شخصیت های بسیار زیادی مسابقه بدهیم. لازم به ذکر است که حضور اعضای NXT در بازی تایید شده است.

موضوعی که بیشتر از همه خوشحال کننده است تصمیم سازندگان به هرچه بیشتر “شبیه سازی” کردن این مسابقات می‌باشد و تمرکزشان را بر روی سرعت و گیم پلی کلی نگذاشته اند. حرکات و فن های جدید که کشتی گیران به اجرای آن ها می‌پردازند به بازی اضافه شده است. صفات اخلاقی کشتی گیر و روابط خانوادگی وی نیز بر روی بازی تاثیر می‌گذارد.

هنگامی که یکی از کشتی گیران آسیب دیده است و در حال بازگشت به بازی می‌باشد حریف وی این قابلیت را دارد تا کمی استراحت کند و توان از دست رفته اش را بازیابد و این در حالی است که توان کشتی گیر آسیب دیده تخلیه شده است و کاملا آماده شکست می‌باشد. این ها همه راهی شسته رفته برای وارد کردن فن ها و حرکات درون رینگ به مکانیک گیم پلی می‌باشد.

[jwplayer mediaid=”252411″]

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

ایجاد تعادل درون مسابقات همیشه کاری سخت بوده است. بی پایان بودن بازی با یک چرخه بدون حرکت دو بازیکن و یا کتک خوردن یکی از کاراکتر ها در تمام طول مسابقه که در عرض چند دقیقه بر اثر ضربه های متوالی حریفش شکست می‌خورد و خرد خاکشیر می‌شود، این بازی را به یک عنوان خسته کننده تبدیل می‌کند و به همین دلیل است که سازندگان قصد دارند تا این تعادل را ایجاد کنند. دو تغییر بزرگ درون بازی به وجود آمده است که می‌تواند این مشکل را یکبار برای همیشه حل کند و یکی از این تغییرات اضافه شدن محدودیت انجام فن های مخصوص می‌باشد، به این صورت که هنگامی که شما از یکی از فن های مخصوص کاراکترتان استفاده کردید تا مدتی امکان استفاده دوباره از آن را ندارید و به همین دلیل دیگر نمی‌توانید با ضربه های متوالی و بی پایان حریف بیچاره خود را شکست دهید! این موضوع به این معنی می‌باشد که هنگامی که شما پشت سر هم و بی وقفه حرکات مخصوص و ضربات سنگین را به حریف خود وارد کنید برای مدتی طولانی کاملاً آسیب پذیر می‌شوید که این موضوع می‌تواند باعث ایجاد مشکلاتی برای شما شده و حتی برایتان شکست رقم بزند.

تغییر بعدی این است که اگر شما شانس خود را برای ضربات سنگین و فن های مخصوص نادیده بگیرید، می‌توانید ضرباتی به حریف خود وارد کنید که سرنوشت مسابقه را تغییر دهد.

[jwplayer mediaid=”252414″]

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

برخی تغییرات بزرگ در گیم پلی را در این تریلرها مشاهده می‌کنید ولی برخی تغییرات کوچک وجود دارند که به تازگی اضافه شده اند و یا در ۲K15 حذف شده بودند که در زیر می‌توانید آن ها را مشاهده بفرمایید:

  • بخش MyCareer بازگشته است و راهی طولانی برای ورود شما به تالار مشاهیر WWE را آماده کرده است.
  • ویژگی های Create a Diva ،Create a Show ،Create an Arena و Create a Championship به این عنوان باز گشته اند.
  • WWE Universe: Wrestlers می‌تواند برای نمایش های مختلف رزرو شود.
  • بخش چند نفره بازنگری شده است.
  • علاوه بر King و Cole آقای John Layfield نیز به تیم گزارشگری اضافه شده است.
  • مسابقات تیمی از نوع Ladder ،handicap و tornado به بازی اضافه شده اند.
  • شما می‌توانید حریفان خود را هنگام ورود به سالن کتک بزنید!
  • افزایش هوش مصنوعی

این تمام چیزی است که در مورد گیم پلی بازی معرفی شده است و می‌توانید شخصاً تریلرهای گیم پلی بازی را مشاهده بفرمایید و منتظر انتشار رسمی بازی بمانید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید