گیفت کارت
گیفت کارت

Kingdom Hearts HD برای کنسول PS4 منتشر نخواهد شد

۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۶

کارگردان سری Kingdom Hearts، یعنی Tetsuya Nomura، اذعان داشت که Square Enix هیچ برنامه ای جهت انتشار هر دو عنوان Kingdom Hearts HD 1.5 Remix و Kingdom Hearts HD 2.5 Remix بر روی کنسول PS4 ندارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طی مصاحبه ای با وب سایت Ruliweb کارگردان سری، یعنی Tetsuya Nomura، تایید کرد که درخواست های فراوانی جهت بازسازی HD بازی برای نسل فعلی دریافت می نماید، اما این امر را یک بار برای همیشه شفاف سازی نمود که هیچ برنامه ای جهت انتشار بازی بر روی کنسول PS4 وجود ندارد.

وی در این باره اذعان داشت:

به تازگی ما در خواست های فراوانی جهت انتشار دو عنوان Kingdom Hearts 1.5 Remix و Kingdom Hearts 2.5 Remix بر روی کنسول PS4 دریافت کرده ایم. متاسفانه، ما هیچ برنامه ای برای این موضوع نداریم.

Tetsuya Nomura به علت کار بر روی نسخه جدیدی در سری، یعنی عنوان Kingdom Hearts III که برای پلتفرم های مقصد PS4 و Xbox One در حال توسعه است، به شدت مشغول می باشد. هیچ نوع تاریخ انتشاری تاکنون ارائه نشده است، هر چند تیم سازنده بازی از تاریخ انتشار به خوبی مطلع هستند اما جهت اطمینان اعلام نمی کنند.

کارگردان بازی اخیرا آپدیتی را برای پروژه منتشر کرده است و تایید نموده که بازی شامل هیچ نوع QTE نمی باشد. عنوان Kingdom Hearts III حاوی جهانی یک پارچه همراه با بارگذاری هایی بسیار کوتاه می باشد.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا شما نیز به علت عدم وجود برنامه ای جهت انتشار دو عنوان Kingdom Hearts HD 1.5 Remix و Kingdom Hearts HD 2.5 Remix برای کنسول PS4 نا امید شده اید؟

نظرتان را با ما در میان بگذارید.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید