Gamescom 2015: آیا مایکروسافت سری جدیدی از Xbox One را معرفی خواهد کرد؟

۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۱

به نظر می رسد که مایکروسافت، قصد عرضه سری تازه ای از کنسول Xbox One را دارد. به این خاطر که این کمپانی به تازگی دامین جدیدی به نام Xbox Elite Series را به ثبت رسانده است. برای جزییات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید. 

مایکروسافت در کنار سری جدید کنسول های اکس باکس وان، تعدادی دامین را برای عنوان Scalebound نیز ثبت کرده است. هنوز چیز خاصی را درباره این دامین نمی دانیم، اما آنطور که مشخص است، این محصول قرار است در سال 2016 عرضه شود. یکی از کاربران NeoGAF، این اطلاعات را کشف کرده است. در تصویری که او منتشر کرده است، چند دامین مربوط به Xbox Elite Series 2016 را مشاهده می کنیم. این موضوع، می تواند نشانه ای برای معرفی یک سخت افزار جدید باشد.

همانطور که می دانید، مایکروسافت مدتی قبل کنترلر زیبای Xbox Elite را برای کنسول نسل هشتمی Xbox One معرفی کرده بود. این کنترلر گران قیمت، از طراحی بسیار زیبایی برخوردار است و کاربران حرفه ای و به اصطلاح hardcore را هدف قرار داده است. همچنین چند سال قبل، مایکروسافت کنسول Xbox 360 Elite را نیز عرضه کرده بود. بنابراین، معرفی سری Elite کنسول اکس باکس، چندان دور از انتظار نیست. البته هنوز هیچ گفته رسمی ای از جانب مایکروسافت، بیان نشده است.

ممکن است این دامین به eSport league مربوط باشد. به این خاطر که professional gaming، بسیار محبوب شده است و Twitch نقش بسیار زیادی در محبوب شدن آن داشته است. به این دلیل که گیمر های حرفه ای اکنون می توانند در مقایسه با سال های قبل، در آمد بسیار بیشتری را کسب کنند.

مایکروسافت دامین هایی را برای عنوان مورد انتظار Scalebound نیز ثبت کرده است. البته این کاملا طبیعی است، به این خاطر که عنوان Scalebound در انحصار اکس باکس وان قرار دارد و مدتی دیگر، منتشر خواهد شد.

کنفرانس مایکروسافت در گیمز کام 2015، نزدیک به دو ساعت دیگر آغاز خواهد شد و ممکن است در این کنفرانس سری جدید کنسول اکس باکس وان نیز، معرفی شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید