دستگاهی که امکان استفاده از موس و کیبرد را در PS4 می‌دهد در ماه اوت به بازار خواهد آمد

۱۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۲:۱۷

بسیاری از کاربران رایانه های شخصی هدف گیری با کنترلر های مرسوم کنسول های خانگی را بسیار سخت می‌دانند و به فکر استفاده از آن ها نمی‌افتند ولی اکنون GameTech، سازنده قطعات تکنولوژیکی ژاپنی، تصمیم به ساخت و عرضه دستگاهی موسوم به Tsunaident4 MAX گرفته است که این امکان را به کاربران پلی استیشن 4 می‌دهد تا از موس و کیبرد بر روی کنسول خود بهره ببرند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد این دستگاه بدست بیاورید.

این دستگاه کوچک به پلی استیشن 4 و یا پلی استیشن 3 شما متصل می‌شود و انواع پورت های مختلف برای وصل کردن موس، کیبرد و یک دستبند لرزشی، که درون بسته این دستگاه وجود دارد، را دارا می‌باشد. این دستبند برای این منظور ساخته شده است که لرزش هایی که در کنترلر خود احساس می‌کردید و مخصوص برخی جلوه های درون بازی بود را از دست ندهید. این دستگاه قابلیت این را دارد که هدست خود را مستقیما به آن وصل کنید.

این دستگاه همچنین قابلیتی را به شما می‌دهد که کنترلر خود را کاملا با کلید های کیبرد و موس تنظیم کنید. لازم به ذکر است که تمام این ویژگی ها و قابلیت ها با قیمتی ارزان در اختیار شما قرار نخواهد گرفت و برای صاحب شدن این دستگاه باید چیزی حدود 85 دلار( تقریباً 280 هزار تومان) بپردازید.

با توجه به اطلاعات موجود در Amazon ژاپن، Tsunaident4 MAX در تاریخ 6 اوت( 15 مرداد) در کشور ژاپن عرضه خواهد شد و هنوز خبری از انتشار آن در کشور های غربی به دست ما نرسیده است.

در انتها می‌توانید چندین تصویر از Tsunaident4 MAX مشاهده بفرمایید و آن دستبند مخصوص لرزش های درون بازی نیز در این تصاویر نمایش داده شده است. به دلیل اینکه این محصول هنوز منتشر نشده است، خیلی سخت است که بگوییم می‌توان به کار کردن آن اطمینان داشت یا خیر، ولی امیدواریم که دوستداران صنعت بازی از این دستگاه لذت و استفاده کافی را ببرند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید