تماشا کنید: تریلر جدیدی از عنوان Ghost Recon: Wildlands منتشر شد | اشباح نیرومند تر از همیشه!

۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۴

عنوان Ghost Recon: Wildlands که نسخه جدید فرانچایز محبوب Ghost Recon است، در E3 امسال معرفی شد و از هم اکنون به یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال ۲۰۱۶ مبدل گشته است. حال کمپانی ناشر و سازنده بازی؛ Ubisoft دست به انتشار تریلر جدیدی از بازی زده است تا شور و اشتیاق هواداران را برانگیزد! با گیمفا همرا باشید.

در این تریلر سعی شده است که محیط ها و مناطق باز و توسعه یافته بازی که در آن ها به انجام وظیفه و نبرد با دشمنان خواهیم پرداخت، به تصویر کشیده شوند. عنوان Wildlands برای اولین بار در تاریخ فرانچایز، دارای جهانی Open World خواهد بود و اتفاقات آن در محیط های متنوع و بسیار وسیعی به وقوع خواهند پیوست. عمده این مناطق، در کشور بولیوی؛ کشوری که اکنون به بزرگترین تولید کننده کوکائین در جهان تبدیل گشته است، جریان خواهند یافت. کارتل های مواد مخدر گروه Santa Blanca از اصلی ترین دشمنان ما هستند و صد البته، اوقات خوبی برای شبح ها و تکاور های ارسال شده به این مناطق که برای نابودی دشمنان و احیای دولت بر اساس نظام قانونی مامور شده اند، در پیشرو نخواهد بود و قرار است درگیر یک نبرد تمام عیار شوند!

حال شما را به تماشای این تریلر زیبا دعوت می کنم:

مشاهده از طریق پخش کننده سایت:

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

بازی کنندگان این عنوان قادر خواهند بود که در تمام مناطق بازی، چه به صورت تک نفره و چه به صورت CO-OP، به درگیری با دشمنان بپردازند. بیابان ها، کوهستان های پوشیده شده از برف، جنگل های انبوه بارانی و سایر روستاهای موجود در مسیر از حوضه های عملیاتی بازی می باشند. برای جان بدر بردن از نبرد ها، باید خود را با محیط ها و جو های مختلف تطبیق دهید و از آن ها بهره برداری کنید و از آنجا که اغلب بازی در مناطق وسیع و در طول روز رخ خواهد داد، پس باید خود را برای این شرایط آماده کنید. همچنین شیوه ی مخصوصی برای انجام بازی و پیشبرد گیمپلی تعیین نشده و شما قادر خواهید بود که بسته به شرایط، بهترین روش را برای از میان برداشتن قاچاقچیان انتخاب کنید و دست شما در انتخاب ها باز است.

تاریخ دقیق عرضه بازی هنوز مشخص نشده ولی یوبیسافت، سال ۲۰۱۶ را برای عرضه عنوان Ghost Recon: Wildlands انتخاب کرده است. این بازی برای کنسول های Playstation 4 و Xbox One و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما چیست؟ آیا این تریلر شما را به وجد آورد؟

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید