بزودی منتظر مکان ها و شخصیت های جدیدی در بازی Dead or Alive 5: Last Round باشید

۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۸
Dead or Alive 5

Koei Tecmo اطلاعات جدیدی را از آخرین بروز رسانی بازی Dead or Alive 5: Last Round که مواردی از جمله بخش و لباس های جدید را به بازی اضافه می‌کند، منتشر کرد. با ما در ادامه همراه باشید.

ابتدا در تاریخ 11 آگوست (سه شنبه،۲۰ مرداد ۱۳۹۴) بروزرسانی 1.04، محوطه جدیدی به نام “Fireworks” و همچنین یک سری لباس تابستانی را به بازی اضافه می‌کند تا یک تعادل در تنظیمات بازی را شاهد باشیم. سپس در بهار سال 2016 بروز رسانی به نام “Major Update”  محوطه و شخصیت های جدیدی را به بازی اضافه می‌کند. اطلاعات جدیدتر در زمان انتشار این بسته الحاقی اعلام می‌شود.

Collaborations (همکاری)

در سپتامبر بروز رسانی جدید، لباس های سری بازی The Legend of Heroes: Sen no Kiseki و Trails in the Sky را به بازی اضافه می‌کند.

همچنین در اکتبر شاهد بسته الحاقی جدیدی به نام “Everyone’s Halloween Costume” هستیم که این بسته شامل لباس های روز هالووین خواهد بود.

در نوامبر  بسته الحاقی جدید انتشار پیدا می‌کند، که براساس سری بازی های Square Enix یعنی Schoolgirl Strikers طراحی شده است.

و در انتها در بهار سال 2016 بسته الحاقی جدیدی که شخصیت های بازی استودیو Tatsunoko Production را به بازی اضافه میکند، شاهد هستیم.

نظر شما در مورد این بسته های الحاقی چیست؟! نظر خود را با ما در اشتراک بگذارید.

 

0
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید