گیفت کارت
گیفت کارت

اهمیت نوع لباس در بازی Tri Force Heroes را از زبان سازنده‌اش بشنوید!

۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۳:۵۶

اگر فکر می کنید که نوع لباس کاراکترتان تاثیری بر روی توانایی شما در بازی ندارد سخت در اشتباهید، چرا که به تازگی کارگردان بازی Legend Of Zelda: Tri Force Heroes نظری مخالف شما دارد! با ما در ادامه مصاحبه این سازنده همراه باشید.

با توجه به اطلاعات بدست آمده، مد انواع لباس‌ و استفاده از بلوزهای آستین کوتاه از جمله موارد حتمی است که در آینده نزدیک، به این بازی اضافه خواهد شد.

در مصاحبه اخیر سایت گیم اینفورمر با کارگردان بازی Tri Force Heroes، جناب آقای هیروساما شیکاتا، ایشان پاسخ این سوال را داد که ارتباط بین استفاده از جدیدترین مد لباس و کاربرد آن در  افزایش سطح کاراکتر در بازی چیست. بیایید که اطلاع بیشتری در مورد آن بدست بیاوریم!

مصاحبه سایت گیم اینفورمر حاوی مجموعه‌ای از سوالات در مورد اطلاعاتی از بازی و گیم پلی آن است. در این مصاحبه وقتی گیم اینفورمر از شیکاتا پرسید که آیا  انتخاب لباس ما در بازی بصورت یک انتخاب اختیاری است یا اینکه بوسیله آنها باید مدیریت و اقدامی در بازی انجام دهیم که او در جواب پاسخ داد:

 

 

اجازه دهید در مورد اینکه چرا اصلا مد لباس در بازی Tri Force Heroes مهم است صحبت کنم. برای ارتباط بین دنیاهای بازی، چیزهای بیگانه‌ای وجود دارد که شما برای آنها باید آیتم‌های پاورآپ را جمع آوری کنید. من واقعا مکانیک جمع آوری آیتم‌های پاورآپ را در بازی دوست دارم. آنها فقط آیتم‌های پاورآپ نیستند__ من میخواستم آنها بیش از یک چیز باشند. بنابراین شما در این بازی چیزهای دیگری از این آیتم‌ها را خواهید دید. چیزهایی که برای شما در بازی قدرت‌هایی مانند مقاومت در برابر آتش یا شنا کردن سریعتر و چیزهایی مانند افزایش واحد پول ایجاد خواهند کرد. من فکر کردم که ساده ترین راه برای نمایش این آیتم‌ها در بازی مشخص کردن آنها بوسیله لباس‌ها باشد! همچنین فکر کردم که این موضوع بستگی به این دارد که لباس شما چه آیتمی را برایتان بدست آورده است، آنها می‌توانند شما را در اینکه مسیرها را سریعتر شناسایی کنید و آنها را جهت سرعت بخشیدن به حرکتتان برای رسیدن به هدف، کمکتان کنند. این موارد نه تنها مشابه چیزهایی که شما را در حمله قوی‌تر خواهد کرد یا به شما قدرت دفاع بیشتری خواهد داد، نیستند، بلکه آنها واقعا به این صورت طراحی شده‌اند که شما بتوانید جهت‌یابی انجام دهید و یک مسیر را از آیتم‌ها پاکسازی کنید. چیزهایی در آیتم‌ها وجود دارند که می‌توانند به شما قدرت‌هایی مانند شلیک کردن در سه جهت بصورت همزمان یا قدرت حفاظت از شما در برابر لاوا را بدهند.

آیا شما فکر می‌کنید ایده مد Tri Force Heroes در شناسایی سیاهچاله‌ها و میزان پیشرفتتان در بازی ضروری است؟ با ما نظرات خود را در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید