فیل اسپنسر تصاویری را از هواداران Xbox در مراسم ChinaJoy منتشر کرد

۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۵

شانگهای همواره به عنوان یک مکان پر ازدحام شناخته می شود. همچنین یکی از مناطقی که در طی روز های گذشته مورد استقبال زیادی قرار گفته بود، غرفه Xbox در همایش ChinaJoy بود. طرفداران می توانند تا روز آینده به غرفه اکس باکس، مراجعه نمایند. برای دریافت جزییات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

آقای Phil Spencer، رییس بخش اکس باکس، به تازگی تصاویر پارانورمایی را از غرفه Xbox و بازدید کنندگان آن، در توییتر خود قرار داده است. به نظر می رسد که استقبال بسیار خوبی از غرفه اکس باکس، به عمل آمده است.

تصویری از جمعیت حاضر در هنگام معرفی Halo: MCC را مشاهده می کنید.

— Phil Spencer (@XboxP3) August 1, 2015

 

او در پیام دیگری بیان کرد:

یک تصویر زیبا از غرفه ایکس باکس در روز شنبه را برای شما قرار داده ام.

— Phil Spencer (@XboxP3) August 1, 2015

 

 

 

اسپنسر به این موضوع اشاره کرد که آنها، برنامه های ریادی برای کشور چین دارند.

هفته خوبی را در ChinaJoy 2015 تجربه کردیم. موارد زیادی را نیز آموختم. ما برنامه های زیادی برای این منطقه داریم و تا کنون نیز، پیشرفت نسبتا خوبی داشته ایم.

— Phil Spencer (@XboxP3) August 1, 2015

همچنین اسپنسر بیان کرد که برنامه آنها، انتشار تمام بازی های اکس باکس وان در این منطقه است.

(در پاسخ به) @go6182 ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا همه بازی های اکس باکس وان را برای این منطقه نیز منتشر کنیم. معرفی عنوان Halo: MCC برای بازار چین گام بزرگی بود.

— Phil Spencer (@XboxP3) August 1, 2015

بعد از سفر از شانگهای به شهر کلن، اسپنسر در حال آماده شدن برای مراسم مهم Gamescom 2015، می باشد. انتظار می رود که گیمز کام 2015، چهار صد هزار نفر بازدید کننده داشته باشد.

بالاخره به کلن رسیدم و در حال آماده شدن برای همایش Gamescom 2015 هستم. از غرفه مایکروسافت بازدید کردم. شنیده ام که انتظار می رود 400.000 هزار نفر از نمایشگاه امسال بازدید کنند. این موضوع، فوق العاده به نظر می رسد.

— Phil Spencer (@XboxP3) August 1, 2015

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید