جزییاتی از نسخه Limited Edition عنوان Retro City Rampage منتشر شد

۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۹

به تازگی، اطلاعاتی از نسخه Limited Edition بازی Retro City Rampage، منتشر شده است. فضای این بازی، به مانند عنوان GTA با یک گرافیک هشت بیتی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

در حالی که همه به خاطر انتشار ویندوز 10 خوشحال هستند، VBlank Entertainment می خواهد نسخه ای از عنوان Retro City Rampage که با سیستم عامل قدیمی DOS سازگار می باشد را، منتشر نماید.

البته افرادی که قبلا نسخه PC یا Mac این عنوان را خریداری کرده اند، می توانند این نسخه را به صورت رایگان دریافت کنند. نسخه DOS به صورت فیزیکی و محدود، در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

نسخه limited edition بازی، شامل جعبه ای با ابعاد یک قاب NES، عینک های پلاستیکی، دفترچه راهنمای 24 صفحه ای و Steam key برای Retro City Rampage DX می باشد. Retro City Rampage DX هم شامل خود بازی، نسخه DOS آن، نمونه ای از بازی بر روی Windows 3.1 و همچنین، نسخه ای از بازی که بر روی یک floppy disk قرار گرفته است، می باشد. floppy disk بازی در سه رنگ مختلف تولید شده است و می توانید از میان آنها، رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید.

تنها 1000 عدد از  این نسخه بازی تولید شده است. افرادی که اکنون این نسخه را پیش خرید نمایند، می توانند آن را با قیمت 29.99 دلار، خریداری کنند. در آینده قیمت این نسخه به 39.99 دلار، افزایش خواهد یافت. قرار است نسخه محدود بازی در اواخر ماه اوت منتشر شود. افرادی که تنها به فلاپی دیسک بازی علاقه مند هستند، می توانند آن را به صورت جداگانه و با قیمت 14.99 دلار تهیه کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید