پوشش کامل نمایشگاه Gamescom 2015 | ساعت های خود را با ما کوک کنید!

۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۳

دیگر چیزی تا شروع نمایشگاه Gamescom امسال باقی نمانده و همه ی نگاه ها به سالن همایش های Koelnmesse واقع در شهر کلن آلمان خیره شده است. امسال شاهد حضور شرکت ها و برندهای مشهوری هستیم که به زور آزمایی با سایر رقیبان می پردازند. گیمفا طبق سنت هر ساله، امسال نیز پوشش ویدیویی و خبری کاملی از کنفرانس ها و اخبار منتشر شده از Gamescom خواهد داشت و کاربران می توانند لحظه به لحظه از تمامی رویدادهای رخ داده با خبر شوند.

 

Gamescom با ۳۴۰ هزار بازدیدکننده، بیش از ۶۰۰۰ خبرنگار و ۶۳۵ شرکت حاضر ، بزرگترین نمایشگاه بازی در اروپاست و از لحاظ تعداد حاضران، بعد از نمایشگاه بازی آسیا Asia Game Show ، بزرگترین همایش بازی در جهان است.

نمایشگاه Gamescom برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ از ۱۹ تا ۲۳ آگوست برگزار شد و امسال برای هفتمین سال متوالی از ۵ تا ۹ آگوست برگزار می شود.

[jwplayer mediaid=”251485″]

تیزر کوتاه Gamescom 2015

پوشش ویدیویی زنده کنفرانس ها: در Gamescom امسال شاهد کنفرانس ۴ شرکت بلیزارد، مایکروسافت، یوبی سافت و الکترونیک آرتز هستیم. شما عزیزان می توانید در ساعت هایی که ذکر خواهیم نمود به پای مشاهده ی آنلاین کنفرانس ها بدون هیچ دردسری بنشینید.

پوشش متنی (Live Blog): بدون تردید افرادی هستند که از پایین بودن سرعت اینترنت رنج می برند. از این رو ما برای افرادی که از سرعت نت بالایی برخودار نیستند، اقدام به ایجاد لایو بلاگی نموده ایم که در آن مامور مشخص شده به گزارش اتفاقات رخ داده در طول کنفرانس می پردازد و شما می توانید از جریان های موجود باخبر شوید.

دانلود کنفرانس ها در کیفیت های متفاوت: برای رفاه حال عزیزان سعی می شود در کوتاه ترین زمان ممکن ویدیوی مربوط به هر کنفرانس در کیفیت ها و حجم های متفاوت در سرورهای گیمفا آپلود شود تا کسانی که مشاهده زنده ی کنفرانس ها را از دست داده اند از این قاعده مستثنی نباشند.

زیرنویس کنفرانس ها: همان طور که برای E3 2015 اقدام به تهیه زیرنویس نمودیم برای Gamescom هم چنین برنامه ای ریخته ایم. امسال نیز این روند ادامه خواهد داشت با این تفاوت که تیمی تشکیل شده از مترجمین ماهر و کارکشته در اختیار داریم. سعی بر آن است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن زیرنویس فارسی ها را تدارک ببینیم تا مزه ی تماشای ویدیوها از دهان نیافتد.

تحلیل کنفرانس ها: بعضی مواقع اتفاقاتی در طول کنفرانس رخ می دهد که نیاز به بررسی و کمی تفکر دارد. گیمفایی ها می توانند بعد از کنفرانس ها در طی مقالاتی کلی، تحلیل جریانات کنفرانس را به قلم شیوای منتقدین باتجربه و صاحب نام ما مطالعه نمایند. علاوه بر کنفرانس ها، می توانید جدیدترین اخبار منتشر شده را در فاصله زمانی کوتاهی از گیمفا مطالعه نمایید. تمام سعی ما بر این است که بتوانیم از دو چاشنی سرعت و دقت برای ارائه خدمت به شما کاربران محترم، نهایت بهره را ببریم.

بروزرسانی شبکه Instagram: افرادی که به هر علتی نمی توانند سایت را دنبال کنند می توانند با مراجعه به صفحه تازه تاسیس اینستاگرام گیمفا از جدیدترین اخبار منتشر شده باخبر شوند.

gamescom_header_image_1920

زمان برگزاری کنفرانس های Gamescom 2015

کنفرانس مایکروسافت سه شنبه ۱۳ مرداد ساعت ۱۸٫۳۰

کنفرانس الکترونیک آرتز ۱۴ مرداد ساعت ۱۲٫۳۰ 

کنفرانس بلیزارد چهارشنبه ۱۴ مرداد ساعت ۱۴٫۳۰

کنفرانس یوبی سافت: هنوز اعلام نشده است.

 

کاربران عزیز می توانند هرگونه سوال در خصوص Gamescom 2015 را در این پست از ما بپرسند تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشیم.

باتشکر

 

 

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید