گیفت کارت
گیفت کارت

طرفداری Nvidia از هیدئو کوجیما در جدال با کونامی!

۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۱

پس از جدا شدن Hideo Kojima از Konami که شاید یکی از دلایل آن مسائل مالی بوده باشد، کمپانی ژاپنی کونامی نام Hideo Kojima را از روی تمامی محصولاتش که عنوان The Phantom Pain را نیز شامل می شود، پاک کرد و علل وقوع همه مشکلات را بر گردن کوجیما نهاد. حال مقصر هر که باشد، به نظر می رسد که شرکت معروف تولید کننده پردازنده های گرافیکی؛ Nvidia دیدگاهی کاملا متفاوت نسبت به کونامی دارد. با ما همراه باشید.

اگر اخبار را پی گیری کرده باشید، پس باید در جریان تبلیغات Nvidia برای کارت های گرافیکی سری GTX قرار گرفته باشید که در این تبلیغات، انویدیا باندل های هیجان انگیزی از سری کارت های GTX را که در آن ها بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain به صورت رایگان قرار داده شده اند، پیشنهاد داده است. اکنون نکته جالب توجه در این تبلیغات، این است که بازی MGS: The Phantom Pain به عنوان محصولی در انحصار کامل Kojima Productions معرفی شده و نام Konami از روی باندل های Nvidia حذف شده است، امری که کونامی در این چند مدت اخیر از انجام آن مبادرت می ورزید! اکنون شاهد بخشی از متن تبلیغاتی انویدیا باشید:

به مدت محدود، شما می توانید با خرید GPU های GTX 980Ti/980/970/960 یا لپ تاپ های حاوی کارت های 980M و 970M بزرگترین ساخته Kojima Productions؛ یعنی عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain را به صورت رایگان دریافت نمایید. به یاد داشته باشید که فقط کارت های گرافیکی GeForce GTX انویدیا، قدرت و کارایی، آنطور که شایان نام Big Boss باشد را به شما پیشنهاد می دهد. بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain را با جلوه های بصری باورنکردنی، گیمپلی دور از انتظار و فناوری های پیشرفته تجربه کنید.

به طور قطع هیچ نکته نادرستی در این متن وجود ندارد و این بازی تمام و کمال توسط آقای کوجیما ساخته شده است، ولی مطلب حائز اهمیت، نادیده گرفته شدن تلاش های کونامی برای پاک کردن نام کوجیما از ساخته های شرکت، توسط انویدیا است که قطعا به مذاق کونامی خوش نخواهد آمد! حتی در متن کامل هم کوچک ترین اشاره ای به نام Konami نشده است!

نظر شما چیست؟ آیا انویدیا در حال طرفداری از کوجیما است؟ آیا این بحث های حاشیه ای که درخور نام Metal Gear Solid نیست، به قسمت پنجم این فرانچایز لطمه ای وارد می کند؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید