مبارزات Final Fantasy 7 remake در مقایسه با نسخه اصلی تغییرات زیادی خواهد داشت

۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۶:۴۵

بر طبق گفته های سازندگان عنوان مورد انتظار The Final Fantasy 7 remake، سیستم مبارزات این بازی نسبت به قسمت اصلی تغییرات فراوانی داشته است و به هنگام بازی کردن این عنوان، احساس تجربه کردن یک عنوان تکراری را نخواهید داشت. برای جزییات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید. 

از زمان معرفی عنوان The Final Fantasy 7 remake در مراسم E3 2015، طرفداران علاقه داشتند که بدانند Square Enix برای جذب مخاطبان تازه،  چه تغییراتی را در این عنوان به وجود خواهد آورد.

آقای Tetsuya Nomura، کارگردان عنوان The Final Fantasy 7 remake، در مصاحبه های مختلفی به این موضوع اشاره کرده بود که تغییرات این نسخه بازسازی شده تنها به بهبود های گرافیکی، محدود نخواهد شد.

او بیان کرده بود که علاقه مند است تا در سیستم گیم پلی بازی نیز، تغییراتی را ایجاد نماید. او قبلا گفته بود:

کار ما با افزایش گرافیک بازی و به روز کردن آن به پایان نمی رسد. ما راه متفاوتی را در پیش گرفته ایم. اگر تنها می خواستیم که جنبه های بصری بازی را به روز کنیم،  نیازی نبود که کارگردانی این عنوان را بر عهده بگیرم.

ایشان به تازگی مصاحبه ای با مجله Official PlayStation Magazine UK، انجام داده است. او در این مصاحبه بیان کرده است:

همانطور که قبلا گفتم، ما تغییرات فراوانی را در بازی Final Fantasy 7 remake ایجاد کرده ایم. البته با گفتن این جمله، قرار نیست که بازی را به یک عنوان تیر اندازی یا چیزی مشابه آن تبدیل کنیم، بلکه می خواهیم بازی در مقایسه با نسخه قبل، پیشرفت زیادی کرده باشد و در عین حال، همچنان برای طرفداران قدیمی قابل شناسایی باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید