قسمت بعدی سری Battlefield در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد

۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۵

Electronic Arts به تازگی بیان کرده است که قصد دارد در سه ماهه چهارم سال، سه IP تازه را روانه بازار کند. همچنین قرار است جدیدترین نسخه از سری میدان نبرد، در فصل پاییز سال ۲۰۱۶ منتشر شود. برای جزییات بیشتر، با گیمفا همراه باشید.

در جریان کنفرانس مالی، EA اطلاعات جالبی درباره بازی های آینده خود منتشر کرد. EA اعلام کرد که در سه ماهه چهارم سال، سه عنوان جدید را منتشر خواهد کرد. اگر  بخواهیم دقیق تر بگوییم این سه بازی تازه، قرار است در فاصله زمانی ۱ ژانویه تا ۳۱ مارس منتشر شوند. آنطور که مشخص شده است، یکی از این عناوین جدید بازی زیبای Unravel می باشد. اما هنوز چیز زیادی درباره دو بازی دیگر، نمی دانیم.

همچنین، بر اساس اطلاعاتی که EA منتشر کرده است جدید ترین قسمت سری Mass Effect که Mass Effect: Andromeda نام دارد، تا کنون بازخورد های بسیار خوبی را دریافت کرده است. به علاوه، بر طبق گفته های EA، قسمت بعدی سری Battlefield، در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد.

در این میان، به بازی جدید جنگ ستارگان که توسط استودیوی Visceral ساخته می شود نیز، اشاره شده است. Amy Henning و Jade Reymond در ساخت این بازی حضور دارند. هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این عنوان، مشخص نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید