Ubisoft: از ابتدا قرار بود که یکی از شخصیت های اصلی Syndicate مونث باشد

۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۱:۵۳

Ubisoft به تازگی عنوان کرده است که وجود یک شخصیت اصلی مونث در عنوان Assassin’s Creed: Syndicate، هیچ ارتباطی با اتفاقات رخ داده در نسخه Unity ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

آقای Marc-Alexis Cote، کارگردان بازی، در مصاحبه با وبسایت Gamespot بیان کرد که از ابتدای ساخت این نسخه، قرار بود که شخصیت های اصلی مرد و زن در آن وجود داشته باشند. او در ادامه بیان کرد:

ما تمام تمرکز خود را بر روی ساخت بازی گذاشته ایم، به شیوه ای که این دو شخصیت، در آن نقش موثری داشته باشند. ما این کار را انجام داده ایم تا یک عنوان عالی را تحویل طرفداران دهیم.

Cote بیان کرد که تیم به این خاطر دو شخصیت اصلی را در بازی قرار داد تا داستان این بازی، در مقایسه با قسمت های قبلی تازه و جدید جلوه کند. او گفت آنها نمی خواستند که یک داستان تکراری را بازگو کنند.

این همان جایی بود که ایده خلق دو شخصیت به ذهن ما، خطور کرد.  این ایده به دو شخصیت دو قلو تکامل پیدا کرد و همچنین یک ارتباط برادر و خواهری، که قبل از این تجریه کار بر روی آن را نداشتیم. این ایده 2 و نیم سال قبل شکل گرفت.

Hugo Giard، کارگردان طراحی مراحل بازی، بیان می کند که عقیده یوبیسافت پس از اتفاقات رخ داده پیرامون عنوان Unity تغییر کرد. شخصیت Evie در عنوان Syndicate کاملا قدرتمند به نظر می رسد.

او و Jacob در شکل گیری حوادث داستانی بازی، ایفای نقش خواهند کرد.

عنوان Assassin’s Creed Syndicate قرار است در پاییز امسال، برای پلتفرم های PC, PlayStation 4 و Xbox One منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید