Square Enix درباره روند ساخت Kingdom Hearts 3 توضیحاتی داده است

۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۲

Square Enix به تازگی اطلاعاتی را درباره مراحل ساخت عنوان محبوب Kingdom Hearts 3، منتشر کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

آقای Tetsuya Nomura، کارگردان بازی Kingdom Hearts 3، در طول مصاحبه ای که با مجله Official PlayStation UK داشته است، توضیحاتی را درباره روند ساخت این بازی بیان کرده است. وبسایت PSU نکات جالب این مصاحبه را استخراج کرده است.

آقای Nomura بیان کرد که مراحل ساخت سیستم ها و مکانیک های پایه بازی، به پایان رسیده است. با این وجود، او گفت که باید کار بیشتری بر روی سایر جنبه های بازی صورت گیرد، به این خاطر که بازی اکنون HD شده است.

ایشان بیان کرد که کار بر روی مینی گیم ها و سایر جنبه های عنوان Kingdom Hearts 3، هنوز به اتمام نرسیده است. در واقع برخی از بخش های بازی، در مراحل پایانی خود به سر می برند و بهینه سازی شده اند. با این حال ساخت سایر بخش ها، هنوز به اتمام نرسیده است. او اعتقاد دارد که در حال حاضر، تنها بخش های پایه بازی شکل گرفته اند و هنوز زمان زیادی تا پایان کار، باقی مانده است.

پیشرفت در مراحل ساخت بازی، قطعا طرفداران را خوشحال خواهد کرد. هنوز تاریخ انتشار بازی، اعلام نشده است. به نظر می رسد که Square Enix، علاقه دارد که ابتدا عنوان Final Fantasy 7 Remake را منتشر سازد و Kingdom Hearts 3 در اولویت بعدی آنها، قرار دارد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید