شایعاتی تازه ای مبنی بر رونمایی Destiny 2 در فضای مجازی پخش شد

۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۳

با وجود اینکه نسخه ی اول Destiny همچنان کامل نیست و بانجی با انتشار محتویات بیشتر در حال تکمیل بازی است توجه کاربران به بازی را کم کم از بین می‌برد، طبق شایعات منتشر شده بانجی از همین الان فکر ساخت نسخه ی دوم Destiny را در سر دارد.
برای اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه شوید.

این شایعات دید کاملی را نسبت به آنچه قرار است در آینده از Destiny مشاهد کنیم، ارایه می‌دهند. نام این عنوان جدید قرار است Destiny 2: The Shattered Suns باشد. بر اساس این شایعات قرار است بازی در ماه سپتامبر سال آینده (حدود شهریور ماه) عرضه شود.
تا اینجای کار همه چیز خوب به نظر می آید اما نگرانی ها از همین جا آغاز می‌شود.
اینطور که به نظر میرسد Destiny 2 قرار است از یک نوع حساب کاربری ویژه (و البته پولی) برای عرضه DLC هایش استفاده کند و در صورت نداشتن این حساب کاربری حتی خبری از آپدیت های بازی نخواهد بود!

متن کامل این شایعه که در شبکه ی Reddit توسط شخصی که ادعا می کنید یک منبع داخلی است منتشر شده:

دومین نسخه از عنوان Destiny قرار است یک بازی کاملا جدید باشد که با نام Destiny 2: The Shattered Suns شناخته شده و در ماه سپتامبر سال 2016 عرضه خواهد شد.
شما می توانید در بازی جدید از کاراکتر نسخه‌ی اول خود استفاده کنید.
بازی تمرکز خود را بروی کاراکتر Osiris و تلاش های وی قرار میدهد و او به عنوان کسی که ماموریت های بازی را به شما خواهد داد، شناخته می شود.
همچنین نوع جدیدی از دشمنان به بازی اضافه می شوند که احتملا Ahamkara نام خواهند داشت.

این شخص ناشناس افزود:

منطقه ی Mercury نقش بزرگی را در بازی جدید ایفا خواهد کرد و مکان اصلی برای گشت و گذار guardian ها خواهد بود.
بانجی برای نوشتن داستان نسخه ی جدید یک نویسنده مطرح از Hollywood را استخدام کرده است و صدای جدیدی نیز برای Ghost در حال ساخت است.
بانجی قصد عرضه ی هیچ گونه DLC جدیدی را بعد از عرضه ی Taken King ندارد و در عوض اقدام به عرضه ی raids ها و سیارات جدید خواهد کرد و تمرکز خود را بروی ساختن نسخه های اصلی خواهد گذاشت.

وی در پایان ادعا کرد اکتیویژن در نامه ای به بانجی لیستی از امکاناتی که باید از نسخه ی جدید حذف شود، مشخص کرده است.

اکتویژن در نامه ای به بانجی خاطر نشان کرد که Destiny 2 قرار نیست یک عنوان MMO RPG از Blizzard باشد و بایستی قابلیت هایی از جمله “خرید و فروش در بازی توسط بازیکنان” در نسخه‌ی جدید حذف شود.

باور کردن تمامی این شایعات کار سختی است.
بخصوص که اینگونه شایعات از همان لحظه‌ی رونمایی Destiny وجود داشته و افرادی با ادعای بودن یک “منبع داخلی” شایعات زیادی را در رابطه با این عنوان پخش می کردند.
نظر شما چیست؟ آیا این شایعات را قبول می کنید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید