نمرات Life is Strange: Episode 4 – Dark Room منتشر شد | یک فصل موفق ( به روزرسانی خواهد شد )

۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۹

یکی عناوینی که با عرضه ی سریالی خود طی چند مدت اخیر مورد توجه بازیبازان قرار گرفته است Life is Strange می باشد. ساخته ی Square Enix که با سبک خاص روایت خویش و برخی ویژگی های متمایز دیگر توانسته است جای خود را در میان عناوین پر فروش نیز باز کند. حال چهارمین قسمت از این بازی تقریبا موفق منتشر شده و به طبع نقد ها و نمرات مربوط به Life is Strange: Episode 4 – Dark Room نیز منتشر شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده ی نمرات با ما همراه باشید.

قسمت چهارم Life is Strange قرار است ادامه ای باشد بر داستان قسمت سوم و به وسیله ی بازگشت به گذشته هایی ( فلش بک ) ابهامات بخش های پیشین را نیز مرتفع بسازد. با توجه به نمرات می توان گفت، عملکرد Dark Room تا به این لحظه قابل قبول می باشد زیرا بجز نقد تند و سخت گیرانه ی Metro GameCentral که به بازی نمره ی 60 از 100 را داده است، سه نمره ی 90 از 100 در لیست مشاهده می شود که درخور توجه می باشد. در پایان شما می توانید لیست این نمرات را ملاحضه نمایید.

نمرات بر اساس نسخه ی PS4

DarkZero : 90/100

God is a Geek : 90/100

TheSixthAxis : 90/100

Metro GameCentral : 60/100

برای فصل پیش از پایان ( یکی مانده به آخر ) این بازی نا امید کنند است. اما باید بدانید اگر شما از سه فصل پیشین لذت کافی را برده اید، اگر چه این قسمت به جذابیت آنها نیست، اما هرگز شما از دنبال گردن بازی ناامید نمی کند.

نمرات بر اساس نسخه ی Xbox One

We Got This Covered : 80/100

Game Informer : 65/100

GameSpot : 60/100

در پایان شایان به ذکر است که این عنوان هم اکنون برای PC / PS3 / PS4 / Xbox 360 و Xbox One قابل تهیه می باشد.

0
0

بیشتر بخوانید



نظرات

دیدگاهتان را بنویسید