اینطور که به نظر می‌رسد نقشه بازی MGS V: The Phantom Pain شصت برابر MGS 5: Ground Zeroes است

7 مرداد 1394 - 11:18

بحث های زیادی پیرامون بازی MGS: The Phantom Pain در فضای مجازی به وجود آمده است. یکی از این بحث ها درباره وسعت نقشه بازی است. حال با توجه به تصویری که از نقشه این عنوان به ثبت رسیده می‌توان گفت که وسعت نقشه MGS V: The Phantom Pain چندین برابر نسخه پیشین خود است. برای گرفتن اطلاعات بیشتر، به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

در سایت Reddit تصویری از نقشه کشور افغانستان در بازی MGS V: The Phantom Pain منتشر شد که اگر آن را با Camp Omega در MGS 5: Ground Zeroes مقایسه کنید متوجه تقاوت اساسی این دو بازی می‌شوید. اینطور که به نظر می‌رسد MGS V: The Phantom Pain تلاش بر به وجود آوردن یک تجربه خوب برای جامعه بازیبازان دارد.

ابتدا یکی از طرفداران در Reddit اعلام کرد که این نقشه، ۶۰ برابر نسخه قبلی است ولی سپس یک طرفدار دیگر اعلام کرد که این نقشه حتی بیشتر از ۶۰ برابر نسخه Ground Zeroes است.

حتما محیطی به این بزرگی باید در راهی درست استفاده شده و تلف نشود. ما هیچ نگرانی در این باره نداریم زیرا می‌دانیم که استاد Kojima کار خود را به خوبی بلد است.

در هر صورت ما باید تا تاریخ انتشار این بازی صبر کنیم و سپس واقعیت را مشاهده کنیم.

در آخر شما را به دیدن تصویر مقایسه‌ای این دو نقشه دعوت می‌نمایم:

لازم به ذکر است که بازی MGS V: The Phantom Pain در تاریخ ۱ سپتامبر سال جاری (معادل با ۱۰ شهریور سال جاری) برای پلتفرم های PS4 ،Xbox one ،PS3 و Xbox 360 منتشر شده و با کمی تاخیر در تاریخ ۱۵ سپتامبر سال جاری (معادل با ۲۵ شهریور سال جاری) برای PC منتشر خواهد شد.

نظر شما درباره این بازی چیست؟ شما فکر می‌کنید این تصویر واقعی باشد؟

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید