قهرمان عنوان Horizon: Zero Dawn از شخصیت های Sarah Connor و Ripley الهام گرفته شده است

۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۷

هر چند که جدیدترین ساخته ی استودیو Guerrilla یعنی Horizon: Zero Dawn تا سال آینده عرضه نخواهد شد اما مسلما می توان آن را یکی از بهترین IP های جدید رونمایی شده در E3 2015 شناخت.
بخصوص هنگامی که Aloy کاراکتر اصلی بازی رونمایی شد که مانند شخصیت های اصلی عناوینی از جمله Mirror’s Edge Catalyst, Ride of the Tomb Raider و Assassin’s Creed: Syndicate مونث می باشد.

مقدمه ی بالا یک سوال را در ذهن طرفداران ایجاد می کند: Guerrilla Games برای طراحی کاراکتر Aloy از چه کسانی الهام گرفته است؟
مدیر پروژه Mathijs de Jonge در این باره با OPM صحبتی داشته و توضیح داده است کاراکتر Aloy از چندین جهت مختلف طراحی شده است:

ما احساس کردیم که نیازمندیم شخصیت Aloy را ترکیبی از واقعیت و خیال طراحی کنیم.
همچنین احساس کردیم که این کاراکتر باید شخصیت قوی و اصیل داشته باشد.

وی افزود:

یکی از علاقه مندی های ما برای جهت دادن به شخصیت Aloy، کاراکتر هایSarah Connor از سری Terminator و Ripley از سری Alien و حتی اخیرا Ygritte از سری Game Of Thrones بود. شخصیت های مونثی که در برابر مشکلات مستحکم هستند. و اینجا بود که کار طراحی این کاراکتر آغاز شد.

ارتباط The Game of Thrones با Horizon را می توان اینگونه در نظر گرفت که هر دو شما را به زمان آینده ای میبرند که بشریت پیشرفت چندانی نکرده و همچنان از تیر و کمان و سلاح های ابتدایی برای شکار روبات ها و موجودات مسلط بر خود استفاده می کند.

با تمامی این توضیحات نظر کلی شما در مورد Aloy چیست؟
فکر می کنید این کاراکتر نیز بتواند مانند شخصیت های مونث معروفی همچون Lara Croft موفق ظاهر شود؟
نظرات خود را با ما در میان بگزارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید