با DLC جدید عنوان Call of Duty: Advanced Warfare همراه باشید + تریلر

۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۵

با وجود اینکه چهار ماه بیش تر به انتشار نسخه بعدی فرانچایز Call of Duty نمانده، اما عنوان Call of Duty: Advanced Warfare قرار نیست که به این زودی ها بازنشست شود! Sledgehammer سازنده این عنوان موفق، در جدیدترین اقدام دست به انتشار DLC دیگری از بازی زده است تا هواداران این سری برای ادامه ماجراجویی های خود در بخش چند نفره، مکان های جدیدی را تجربه کنند. با ما همراه باشد.

این DLC که “Reckoning” نام دارد، شامل “چهار نقشه جدید” برای بخش چند نفره و همچنین یک داستان پایانی؛ با عنوان Descent، برای مود “EXO” بخش زامبی بازی خواهد بود. جزئیات نقشه های جدید بخش چند نفره به تفکیک اسم ها به شرح زیر است:

• Overload: در این نقشه می توانید از نمای شکوهمند مرکز شهر بغداد، با محوطه های ناآشنا و متمایز که در‌ آن ها چشمه ها و فواره های آب، قسمت های درخت کاری شده و باغچه ها و همچنین چراغ های زینتی پلاسمایی قرار داده شده اند، لذت ببرید. سطوح چندگانه نقشه و بخش های متوالی و طویل، به برجسته سازی و جذاب به نظر رسیدن درگیری ها کمک فراوانی می کنند و شلیک به لامپ ها، باعث انفجار انرژی جمع شده درون آن ها و پرتاب کردن دشمنان اطراف می شود.

• Quarantine: این نقشه یا به عبارتی دیگر، این جزیره، که به دلیل شیوع بیماری های ویروسی کشنده به مکانی خالی از سکنه تبدیل گشته، حال به یک مرکز تحقیقاتی بیولوژیکی تبدیل شده است. زاویه های تنگ این نقشه اندازه متوسط در افزایش سرعت مبارزات کمک فراوانی کرده است، همچنین پیوستگی محیط های باز به شما اجازه می دهد که گیمپلی متنوع تری را در اختیار داشته باشید. همچنین با رفتن بر روی نوار scorestreak در این نقشه، می توانید به چاله های پرتاب موشک، برای حملات موشکی دسترسی داشته باشید.

• Fracture: در این سایت حفاری قطب شمال، به کشف رموز پنهان شده در پشت لایه های یخ و کاوش در این اماکن بپردازید! هنگام نبرد های گسترده بر روی یخچال های قطبی شناور، در پشت توربین های بادی و تجهیزات سنگین پناه بگیرید. اما هوشیار باشید که صفحه های یخی به ناگاه خرد نشوند و شما از میان درز ها به اعماق دریا فذو نروید!

• Swarm: دالان ها و کوچه های تنگ و وسایل نقلیه و تجهیزات جدید در این نقشه اندازه متوسط، نوسازی هایی را در شهر سئول اعمال کرده اند. در میان بقایای نابودی ها در مقابل فروشگاه ها موقعیت بگیری و یا از جناحین مکان های سربسته در مرکز نقشه به دشمنان حمله کنید. حال شما را برای مشاهده تریلر معرفی این DLC هیجان انگیز دعوت می کنم:

مشاهده ار طریق پلیر سایت:

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

لازم به ذکر است که Reckoning DLC در تاریخ سوم اوت (۱۳ شهریور ماه) بر روی کنسول های خانواده Xbox و سپس در تاریخی دیگر بر روی سایر پلتفرم های مقصد بازی منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید