با DLC جدید عنوان Call of Duty: Advanced Warfare همراه باشید + تریلر

۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۵

با وجود اینکه چهار ماه بیش تر به انتشار نسخه بعدي فرانچایز Call of Duty نمانده، اما عنوان Call of Duty: Advanced Warfare قرار نیست که به این زودی ها بازنشست شود! Sledgehammer سازنده این عنوان موفق، در جدیدترین اقدام دست به انتشار DLC دیگری از بازی زده است تا هواداران این سری برای ادامه ماجراجویی های خود در بخش چند نفره، مکان های جدیدی را تجربه کنند. با ما همراه باشد.

این DLC که “Reckoning” نام دارد، شامل “چهار نقشه جدید” برای بخش چند نفره و همچنین یک داستان پایانی؛ با عنوان Descent، برای مود “EXO” بخش زامبی بازی خواهد بود. جزئيات نقشه هاي جديد بخش چند نفره به تفكيك اسم ها به شرح زير است:

• Overload: در اين نقشه مي توانيد از نماي شكوهمند مركز شهر بغداد، با محوطه هاي ناآشنا و متمايز كه در‌ آن ها چشمه ها و فواره هاي آب، قسمت هاي درخت كاري شده و باغچه ها و همچنين چراغ هاي زينتي پلاسمايي قرار داده شده اند، لذت ببريد. سطوح چندگانه نقشه و بخش هاي متوالي و طويل، به برجسته سازي و جذاب به نظر رسيدن درگيري ها كمك فراواني مي كنند و شليك به لامپ ها، باعث انفجار انرژي جمع شده درون آن ها و پرتاب كردن دشمنان اطراف مي شود.

• Quarantine: اين نقشه يا به عبارتي ديگر، اين جزيره، كه به دليل شيوع بيماري هاي ويروسي كشنده به مكاني خالي از سكنه تبديل گشته، حال به يك مركز تحقيقاتي بيولوژيكي تبديل شده است. زاويه هاي تنگ اين نقشه اندازه متوسط در افزايش سرعت مبارزات كمك فراواني كرده است، همچنين پيوستگي محيط هاي باز به شما اجازه مي دهد كه گيمپلي متنوع تري را در اختيار داشته باشيد. همچنين با رفتن بر روي نوار scorestreak در اين نقشه، مي توانيد به چاله هاي پرتاب موشك، براي حملات موشكي دسترسي داشته باشيد.

• Fracture: در اين سايت حفاري قطب شمال، به كشف رموز پنهان شده در پشت لايه هاي يخ و كاوش در اين اماكن بپردازيد! هنگام نبرد هاي گسترده بر روي يخچال هاي قطبي شناور، در پشت توربين هاي بادي و تجهيزات سنگين پناه بگيريد. اما هوشيار باشيد كه صفحه هاي يخي به ناگاه خرد نشوند و شما از ميان درز ها به اعماق دريا فذو نرويد!

• Swarm: دالان ها و كوچه هاي تنگ و وسايل نقليه و تجهيزات جديد در اين نقشه اندازه متوسط، نوسازي هايي را در شهر سئول اعمال كرده اند. در ميان بقاياي نابودي ها در مقابل فروشگاه ها موقعيت بگيري و يا از جناحين مكان هاي سربسته در مركز نقشه به دشمنان حمله كنيد. حال شما را براي مشاهده تريلر معرفي اين DLC هيجان انگيز دعوت مي كنم:

مشاهده ار طريق پلير سايت:

دانلود تريلر با كيفيت HD

دانلود تريلر با كيفيت SD

لازم به ذكر است كه Reckoning DLC در تاريخ سوم اوت (13 شهريور ماه) بر روي كنسول هاي خانواده Xbox و سپس در تاريخي ديگر بر روي ساير پلتفرم هاي مقصد بازي منتشر خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید