Bethesda نمی تواند Pip-Boy های بیشتری را تولید نماید

۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۶:۱۰

متاسفانه، آن بخش از طرفداران عنوان Fallout 4 که نتوانستند نسخه Collector’s Edition بازی را تهیه کنند، از این به بعد هم شانسی برای به دست آوردن این نسخه نخواهند داشت. برای جزییات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید. 

موجودی نسخه ویژه عنوان مورد انتظار Fallout 4 که شامل یک دستگاه زیبای Pip-Boy می شد، در همه مغازه ها به اتمام رسیده است. تقاضای زیادی برای این نسخه از بازی وجود دارد و خرده فروشی ها، نتوانسته اند پاسخ گوی این میزان تقاضا باشند که همین مورد، باعث ناراحت شدن طرفداران شده است. ممکن است این سوال مطرح شود که چرا Bethesda تولید این دستگاه محبوب را، افزایش نمی دهد تا بتواند سود بیشتری به دست آورد؟

جواب ساده است: در واقع Bethesda علاقه زیادی به انجام این کار دارد اما نمی تواند که Pip-Boy های بیشتری را تولید نماید. Pete Hines، رییس شرکت، بیان کرد که آنها چندین بار به شرکت های سازنده، سفارش داده اند که این محصول را دوباره تولید کنند. اما مشکل اینجاست که کارخانه ها، نمی توانند به آسانی برنامه کاری خود را تغییر بدهند.

ما به نقطه ای رسیدیم که وقتی به کارخانه رفتیم، آنها به ما گفتند که بیشتر از این نمی توانیم این محصول را تولید کنیم و از این بابت متاسفیم.

بازی Fallout 4 قرار است در تاریخ 10 نوامبر (سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴) برای پلتفرم های PC, PS4 و Xbox One منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید