سونی همچنان از لوگوی سونی اریکسون استفاده میکند.

۲۵ تیر ۱۳۹۱ - ۱۸:۰۰

یکی از مهمترین رویداد  های امسال،خریده شدن ۵۰ درصد از سهام سونی اریکسون توسط سونی و جدا شدن شرکت‌های سونی اریکسون از یکدیگر بود. سونی به تولید اسمارتفون هایی با سیستم‌عامل اندروید ادامه داد و اریکسون نیز در حال حاضر در زمینه ی پروژه‌های مربوط به شبکه‌های مخابراتی و ارتباطی فعالیت میکند.

اما نکته‌ای که در این میان مورد توجه بود، ادامه استفاده از لوگوی همیشگی گوشی‌های سونی اریکسون در مدل‌های جدید گوشی های سونی بود. Xperia S اولین گوشی‌ای بود که توسط  سونی به بازار عرضه شد اما همچنان در پشت گوشی، لوگوی معروف گذشته(سونی اریکسون) به چشم می‌خورد. این لوگو  در گوشی های جدید دیگری که توسط این شرکت به بازار عرضه شدند نیز تکرار شد.

بر اساس گفتگویی که سایت Techradar با یکی از مسئولان بخش گوشی ‌های هوشمند سونی انجام شد، دلیل این کار، اطمینان حاصل کردن مصرف کنندگان نسبت به در ارتباط بودن دو شرکت در زمان حاضر بیان شده است.

آخرین گوشی تولیدی توسط سونی اریکسون مربوط به ماه اکتبر سال ۲۰۱۱ می‌شود. با این حال سونی قصد دارد تا زمانی که گوشی های ساخته شده توسط سونی اریکسون از دور خارج نشدند، همچنان به استفاده از لوگوی قدیمی در گوشی‌های خود ادامه دهد تا کاربران را از اعتبار برند قبلی مطمئن نماید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید