سازندگان عنوان Rocket League صفحه ای برای گزارش مشکلات در اختیار بازیکنان قرار دادند

۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۶

Rocket League بازی سرگرم کننده ای است و می تواند اوقات فراغت شما را، به خوبی پر کند. بخش چند نفره جذاب  بازی توانسته در طول چند هفته گذشته، طرفداران زیادی را به خود جذب کند. هر چند، مانند هر عنوان آنلاین دیگری این بازی نیز مشکلاتی داشته است. برای کسب اطلاعات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

بازیکنان زیادی از زمان انتشار عنوان Rocket League، مشکل lag و همچنین اختلالات شبکه را گزارش کرده اند. این مشکلات به صورت ثابت نبوده و در زمان های مختلف و بر روی سرور های متفاوت، ظاهر می شوند. Psyonix، سازنده بازی Rocket League، تلاش زیادی کرده است تا این مشکلات را برطرف نماید.

به همین خاطر، این استودیو صفحه ای را برای گزارش مشکلات این بازی ایجاد کرده است و به بازیکنان پیشنهاد داده است که مشکلات خود را از این طریق به آنها اطلاع دهند. در این صفحه، بازیکنان می توانند بازخورد ها و نظرات خود را برای سازنده بفرستند.

به عنوان مثال، اگر در بازی با اختلالی رو به رو شدید، می توانید به این صفحه مراجعه کنید و آن را توضیح دهید. به این شکل که ابتدا منطقه خود را مشخص می کنید سپس، اطلاعاتی مانند ping و نام سرور و مشکل پیش آمده را در قسمت مربوطه می نویسید و آن را به سازندگان، اطلاع می دهید. زمانی که این اطلاعات به دست سازندگان برسد، انها بازی را ارزیابی می کنند و مشکل را، به سرعت برطرف می نمایند.

عنوان Rocket League، برای پلتفرم های PS4 و PC منتشر شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید