کاراکتر آرنولد هدیه ی پیش خرید WWE 2k16 می باشد

۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۹

تنها چند ماه به انتشار جدیدترین نسخه از سری بازی های کشتی کج کمپانی 2k باقی مانده است اما همیشه در این لحظات است که اطلاعات حیاتی و مهم منتشر می شوند. 2k انتظار داشت این خبر را در اعلامیه رسمی اعلام کند، ولی از آنجا که از شواهد پیداست یک نفر پیش دستی کرده و در بی اطلاعی آنها هدیه ی پیش خرید این عنوان را لو داده است.

مثل اینکه قرار بوده است در اعلامیه رسمی این خبر، 2k آرنولد را در ظاهر ترمیناتور قرار دهد و به مردم معرفی کند. این اولین باری است که جایزه ی نسخه ی پیش خرید این عنوان کسی است که در اصل کشتی گیر نیست.

 

این بازیگر هالیوودی قبلاً در hall of fame کشتی کج حضور داشته و رابطه ی خوبی با Triple H هم برقرار کرده بود و به احتمال یقین در همانجا نیز صحبت های قراردادی خود را انجام داده اند.

تریلری که به بیرون درز پیدا کرده است، صحنه ای از ترمیناتور 2 را بازسازی کرده است که کسانی مانند دنیل براین، دین آمبروز، پیج، ایوا ماری و فین بیلور  هم در این تریلر ایفای نقش کرده اند. این تریلر به صورت خصوصی در اکانت 2k games ذخیره شده بود که شخصی آن را برای عموم آپلود کرد.

این خبر قطعاً خبر خوشحال کننده ای برایمان خواهد بود و تسکینی است بر خبر ناگهانی اخراج کلی هالک هوگن از مسابقات کشتی کج به خاطر تمایلات نژاد پرستانه اش.

با لو رفتن ناگهانی این تریلر، به احتمال یقین همین امروز شاهد معرفی رسمی آن از شرکت 2k خواهیم بود و در آن زمان می توانید این تریلر را با کیفیت خوب مشاهده کنید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید