ظاهرا شبکه Xbox Live باز هم با قطعی مواجه شده است

۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۵

شبکه Xbox Live، اخیرا با قطعی های زیادی مواجه شده است. به عنوان مثال، هکر ها این شبکه محبوب را دچار اختلال کرده بودند، برخی از کاربران در log-in کردن مشکل داشتند و همچنین برخی از برنامه ها به مانند IGN به خوبی کار نمی کردند. برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

سال گذشته، سال چندان خوبی برای سرویس premium -که قبلا عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته بود- محسوب نمی شد. بر خلاف PSN شبکه Xbox Live به صورت برنامه ریزی شده و برای انجام بروز رسانی ها، به حالت آفلاین در نمی آید. بنابراین در حال حاضر، دلیل مشخصی برای قطعی های این شبکه وجود ندارد.

البته همه مشکلات پیش آمده در این شبکه، باعث ایجاد اختلال در بازی کردن به صورت آنلاین نشده است. در اکثر اوقات هسته اصلی Xbox Live و بخش هایی که با بازی ها ارتباط داشتند به خوبی به کار خود ادامه داده اند، در حالی که بخش هایی مانند خرید بازی ها یا DLC ها و TV, Music, and Video از کار افتاده اند.

برخی از برنامه های Xbox Live، هر چند مدت دچار مشکل می شوند، هر چند این مورد، اختلالی در عملکرد کلی این شبکه ایجاد نکرده است. در بیشتر مواقع، نمی توانید کار خاصی برای بازگرداندن Xbox Live به حالت قبلی، انجام دهید و تنها باید منتظر بمانید تا مایکروسافت، مشکلات پیش آمده را برطرف کند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید