با بروزرسانی ۰.۳۰ عنوان Survarium همراه باشید| از این بازی خسته نخواهید شد!

۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۷

عنوان آخرالزمانی Survarium که در انحصار ویندوز است، با یک بروزرسانی جدید همراه شده که طی آن ویژگی های فراوانی به آن اضافه شده است. با ما همراه باشید.

استدویو اوکراینی Vostok Games سازنده و ناشر این بازی؛ اعلام کرده است که در این بروزسانی رایگان یک مود جدید به نام Last Stand، یک درخت استعداد جدید و نامشابه با نسخه قبلی، اصلحه ها و لوازم جدید و سفارشی سازی های بیش تر برای صورت شخصیت ها، ارائه خواهند شد.

تریلر زیر حاوی تمام جزئیات این بروزرسانی است. سرور آزمایشی عمومی تعبیه شده برای این بروزرسانی از فردا دوشنبه شروع خواهد شد و فقط در ساعات کاری روز های هفته در دسترس خواهد بود. همچنین تجربه شرکت کنندگان از این سرور آزمایشی، به سرور اصلی بازی افزوده خواهد شد و خبر خوب دیگر؛ کسانی که در تجربه بازی در سرور آزمایشی شرکت کنند، پول رایج در بازی را به رایگان دریافت خواهد کرد تا بتوانند در فروشگاه های بازی اصلی، اسلحه و ابزار آلات جدید بخرند.

مشاهده از طریق پخش کننده سایت:

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

عنوان آنلاین چند نفره Survarium که به صورت free-to-play توسط استودیوی اوکراینی Vostok Games ساخته شده است، یک بازی شوتر اول شخص است که در آن مانند بازی های نقش آفرینی می توانید با تصمیم گیری سرنوشت نبرد ها را عوض کنید. همچنین گیمپلی زیبا و گرافیک چشم نواز به بازی جذابیت خاصی افزوده و از زیباترین بازی های انحصاری PC می باشد که بنده تجربه این عنوان را به شدت به شما توصیه می کنم!

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید