تکفارس: آموزش رایگان برنامه نویسی آندروید | جلسه اول امشب ساعت 21:00

۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۳

درود بر کاربران عزیز وبسایت های تکفارس و گیمفا، امیدواریم حالتان خوب باشد. امروزه خیلی از مردم را می‌بینید که در گوشی های هوشمند خود غرق شده اند و با خرید از اپلیکیشن های خارجی، ارز ها را به خارج از کشور می‌برند و شرکت های خارجی از این کار بسیار زیاد سود می‌کنند. از این پس تصمیمی گرفتیم که شاید برای شما جالب باشد! شما میتوانید دوره های آموزشی مقدماتی-پیشرفته برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن آندروید را از این پس از وبسایت تکفارس دنبال کنید. این قول را به شما میدهیم اگر تمرین مناسبی داشته باشید، در آخر دوره ها میتوانید اولین اپلیکیشن خود را در “بازار” یا “پلی استور” قرار بدهید و از آن درآمد داشته باشید!.

این بخش به خودتان نیز مربوط است، اگر شما سوالی داشتید، حتما باید به پرسیدن آن بپردازید. یادتان باشد اگر یادگیری شما به صورت ناقص انجام شود، هیچ سود و بازدهی برای شما نخواهد داشت و تنها به کلافه شدن شما از برنامه نویسی می‌شود.

ما در این دوره های آموزشی ابتدا به شما مقدمات اندروید و جاوا را آموزش داده و از آن پس شما میتوانید شاهد دوره های پیشرفته پس از یک استراحت کوتاه باشید.

یادتان نرود که بعد از هر جلسه به تمرین پرداخته و از پرسیدن سوال ممانعت نکنید. با آرزوی موفقیت شما و خودمان! انتظار می‌رود پس از این دوره ها به سراغ دوره های برنامه نویسی وب برویم.

لوگوی بخش:

برای حمایت از ما، صفحه رسمی ما را در شبکه های اجتماعی لایک کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید