بازی Odin Sphere: Leifthrasir در سال 2016 برای آمریکای شمالی عرضه خواهد شد

۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۰

به دنبال تایید نسخه ی ژاپنی بازی Odin Sphere: Leifthrasir، نسخه ی غربی این بازی هم به صورت رسمی معرفی شد. بازی Odin Sphere: Leifthrasir در تاریخ 14 ژانویه 2016 (24 دی 94) در ژاپن و در تاریخ نا مشخصی در سال 2016 در آمریکای شمالی عرضه خواهد شد . برای اطلاعات بیشتر به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

شرکت Atlus تایید کرده است که Odin Sphere: Leifthrasir یک بازسازی از نسخه اصلی که در سال 2007 برای کنسول PS2 منتشر شد، می باشد.

هم اکنون مشخص شده است که این بازی قرار است در تاریخ نامشخصی در سال 2016 برای کنسول های PlayStation 4، PlayStation 3 و PS Vita در آمریکای شمالی عرضه شود. این بازی به صورت فیزیکی و دیجیتالی در آمریکای شمالی منتشر خواهد شد.

این نسخه جدید شامل ویژگی هایی نظیر ترسیم دوباره طراحی ها، افزایش جلوه های گرافیکی بازی، جهان گشترش یافته شده با هیولا های جدید، صداگذاری بر روی تمامی سکانس های داستانی، مبارزات بهبود یافته، اضافه شدن المان های عنوان های نقش آفرینی به بازی و مبارزات و در نهایت اضافه شدن بخش Classic Mode می باشد.

Odin Sphere یک بازی اکشن نقش آفرینی دو بعدی ریشه گرفته از اساطیر اسکاندیناوی می باشد که به ما 5 ماجرا از دید 5 شخصیت اصلی بازی را نشان می دهد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید