فاینال فانتزی Playstation Awards را برد

۱۲ آذر ۱۳۸۹ - ۱۷:۴۴

شب گذشته رویداد Playstation Award در شهر توکیو کشور ژاپن برگزار شد و این جشنواره ی معتبر ، برندگان سال 2010 میلادی خود را شناخت. شب گذشته این رویداد با شکوه تر ازهر زمان دیگری برگزار شد و مسئولان کمپانی ها و تهیه کنندگان زیادی در آن حضور داشتند.

این رویداد ساالانه برای معرفی بازی های کنسول پلی استیشن 3 است که بیش از 1 میلیون نسخه در بازار ژاپن فروش داشته اند. هر ساله نمایندگان زیادی در این رویداد حضور پیدا می کنند و از بین آن ها بهترین بازی ها معرفی می شوند. البته در کنار معیار فروش در بازار ژاپن ، اصل مهمی به نام ژاپنی پسند بودن بازی هم بسیار ملاک است که در جشن امسال هم کاملا مشهود بود.

تنها بازی نقش آفرینی اول شد!

تنها بازی نقش آفرینی حاضر در جشنواره ، یعنی Final Fantasy XIII از شرکت Square Enix توانست مقام اول سال 2010 را به دست بیاورد. در کنار فروش فوق العاده بازی در بازار ژاپن ، نمی توان علاقه ی بی حد و حساب ژاپنی ها به سری فاینال فانتزی را در نظر نگرفت.

بازی های قابل تقدیر دیگر.

بعد از عنوان فاینال فانتزی 14 ، بازی های Modern Warfare 2 از اکتیویژن ، God of War III از سونی ، Metal Gear Solid : Peace Walker از سونی و Yakuza 4 از سگا در مقام های بعدی قرار گرفتند.

لازم به ذکر است که انتخاب فاینال فانتزی 14 به عنوان برنده ، حرف ها و حدیث های زیادی را در سایت ها و وبلاگ های مختلف به وجود آورده است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید