تمامی آهنگ‌های بازی NBA 2K16 را در Spotify بشنوید

۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۱

امروز 2K تمامی آهنگ‌ های بازی NBA 2K16 را منتشر کرد. شما می‌توانید این آهنگ‌ ها را در Spotify بشنوید و از آنها لذت ببرید. برای مشاهده لینک شنیدن رایگان آهنگ‌ ها، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

اگر شما مایل به شنیدن این آهنگ‌ ها می‌باشید می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و از این آهنگ‌ ها لذت ببرید. این لیست پر از ترانه‌ های گوناگون می‌باشد و به همین دلیل شما از آن خسته نخواهید شد.

یکی از ترانه‌ های این لیست، “Cult Of Personality” می‌باشد. طرفداران دنیای WWE حتما می‌دانند که آهنگ ورود CM Punk به زمین مسابقه نیز همین ترانه بود. همچنین این ترانه قبلا در بازی GTA: San Andress نیز وجود داشته است.

نکته قابل توجه دیگری در این لیست، وجود آهنگ “Blitzerkrieg Bop” است. از این آهنگ قبلا در بازی Tony Hawk’s Pro Skater 3 نیز استفاده شده بود. هیچکس حدس نمی‌زد که زمانی از این ترانه، در بازی NBA 2K16 استفاده شود.

شما می‌توانید به Spotify مراجعه کرده و به آهنگ‌هایی  از خوانندگانی همچون Jay-Z ،Drake و… گوش فرا دهید.

البته باید عنوان کرد که برخی از ترانه‌ ها در این لیست، غیرقابل شنیدن هستند. این اتفاق ممکن است به دلیل راضی نبودن خوانندگان این آثار و درخواست آنها از Spotify برای گرفتن حق امتیاز این آهنگ‌ ها و گرفتن پول بوده باشد.

لازم به ذکر است که بازی NBA 2K16 در تاریخ ۲۹ سپتامبر سال جاری (معادل با ۲۱ مهر امسال) برای پلتفرم‌های Xbox one ،PS4 ،PS3 ،Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید