سازندگان Battleborn در تلاش هستند که این عنوان در کنسول های نسل هشتمی با رزولوشن 1080p اجرا شود

۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۷

در مصاحبه ای میان وبسایت Gamingbolt و آقای Chris Thomas از 2K Games، ایشان به این موضوع اشاره کرد که آنها در تلاش هستند که عنوان Battleborn، در کنسول های PS4 و Xbox One با کیفیت 1080p اجرا شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

زمانی که از او پرسیده شد که آیا این عنوان، در هر دو کنسول با این کیفیت اجرا خواهد شد؟ او با قاطعیت پاسخ داد: بله، این عنوان قطعا با رزولوشن 1080p در کنسول های نسل هشتم اجرا خواهد شد. هدف گذاری ما همیشه به همین شکل بوده است.

همانطور که می دانید، بازی همچنان در دست توسعه می باشد و بنابراین نمی توان با اطمینان کامل در این باره اظهار نظر کرد. اما هدف ما از ابتدای کار، رسیدن به این رزولوشن بوده است و در تلاش هستیم که به هدفمان دست پیدا کنیم.

در اکثر مواقع، کنسول PS4 به راحتی بازی های مختلف را با کیفیت 1080p اجرا می کند اما سازندگان بازی های کنسول Xbox One، گاهی اوقات مجبورند که برای دستیابی به عملکرد پایدار تر، کیفیت نهایی را کمی کاهش دهند.

2K، ناشر عنوان Battleborn است. این بازی، توسط استودیوی Gearbox که ساخت سری بازی های Borderlands را در کارنامه دارد، ساخته می شود. Battleborn یک عنوان co-op اول شخص تیر اندازی است که برخی از المان های عناوین سبک MOBA را نیز، در خود جای داده است. هر دو بخش تک نفره و چند نفره، در بازی وجود خواهند داشت.

Battleborn قرار است در اواخر سال 2015، یا ابتدای سال 2016، برای پلتفرم های PS4, Xbox One و PC منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید