کارگردان فیلم Minecraft مشخص شد

۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۰۲:۵۸

قرار است فیلمی بر اساس عنوان بسیار محبوب Minecraft ساخته شود و امروز کارگردان این فیلم مشخص شد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

کارگردان این فیلم، آقای Rob McElhenney می‌باشد که به دلیل نقشش در سریال It’s Always Sunny in Philadelphia شناخته شده و در این سریال به عنوان دستیار تهیه کننده نیز مشغول به فعالیت می‌باشد. چندی پیش Mojang اعلام کرد که آقای Rob McElhenney کارگردانی فیلم Minecraft را بر عهده خواهد داشت.

بله، قرار است فیلمی بر اساس این بازی ساخته شود و McElhenney کارگردان آن است. آقای Vu Bui از کمپانی Mojang در این مورد نوشت:

ممکن است بسیاری از شما این فرد را در حاشیه MINECON، که چند هفته پیش برگزار شد، دیده و متوجه حضورش شده باشید. این فرد، Rob McElhenney می‌باشد و قرار است فیلم Minecraft را کارگردانی کند.

Minecraft، محبوب ترین بازی روی کره زمین که به تازگی حضور 100 میلیون کاربر را به نام خود ثبت کرده است، قرار تبدیل به فیلمی شود و این فیلم باید یک اثر موفق شود. شما چطور فکر می‌کنید؟ آیا محبوبیت بالا و جذاب بودن یک بازی باعث می‌شود که فیلمی به زیبایی همان بازی ساخته شود یا خیر؟ آن طور که از سابقه این کار بر می‌آید، تبدیل یک بازی به فیلم و بالعکس هیچ وقت ایده خوبی نخواهد بود ولی در این مورد هیچ چیزی مشخص نیست.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید