عنوان بعدی خالق Assassin’s Creed به صورت اپیزودیک و Open World خواهد بود

۳۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۷

عنوان Ancestors: The Humankind Odyssey، بازی بعدی آقای Patrice Désilets، خالق سری پر طرفدار Assassin’s Creed، یک عنوان اپیزودیک و در عین حال جهان باز خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در مصاحبه ای با وبسایت Game Informer، او بیان کرد که تیم ساخت بازی به دلیل مدت زمان کوتاه عناوین اپیزودیک، کار دشواری داشته است. او می گوید بازیهایی که به صورت اپیزودی منتشر می شوند معمولا، ارزش تکرار پایینی دارند و همچنین بازیکنان در فاصله میان عرضه دو اپیزود، کاری برای انجام دادن ندارند و در نتیجه ممکن است، بازی را به حال خود رها کنند.

Ancestors یک عنوان اپیزودیک است که تمرکز زیادی بر روی عناصر داستانی، خواهد داشت. Désilets می گوید:

شما در جهان وسیع بازی رها خواهید شد تا خودتان، به جست و جو در آن بپردازید، برای زنده ماندن تلاش کنید و دانش تان را به نسل های بعدی، منتقل کنید. شخصیت های فراوانی در نقاط مختلف بازی حضور دارند و هر کدام، به بازیکن اجازه می دهند که یکی از لحظات مهم تکامل انسان را احیا کند.

آقای Désilets حدود 20 سناریو در ذهن خود دارد. طرح هایی مانند بازگشت به زمان اهلی کردن حیوانات، اکتشاف پنی سیلین و حتی اولین فرود انسان ها بر روی کره ماه، نمونه هایی از آنها هستند.

او گفت داستان بازی حول جنگ یا مبارزه نخواهد بود، یلکه به مسیر تکامل تدریجی نسل انسان می پردازد. ما عناصر هالیوودی زیادی را در بازی قرار داده ایم و همچنین جهان بازی را به مانند عناوینی چون Day Z یا Minecraft، به صورت Open World طراحی کردیم. اما این بار با یک طراحی پیکسلی رو به رو نیستید، بلکه با یک عنوان AAA و با کیفیت طرف خواهید بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید