دلایل انتشار Call of Duty: Black Ops 3 برای کنسول های نسل هفتم

۳۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۷

استدیو Treyarch، به تازگی دلایلی درباره انتشار عنوان  Call of Duty: Black Ops 3 بر روی کنسول های نسل هفتم، ارایه کرده است. برای جزییات بیشتر در ادامه خبر با ما همراه باشید.

در حالی که بقیه سازنده ها به تدریج، کنسول های PS3 و Xbox 360 را ازلیست کنسول های مقصد عناوین خود حذف کرده اند، استدیو Treyarch همچنان علاقه دارد که بازی جدید خود را بر روی این کنسول ها هم، منتشر کند. این حذف تدریجی را با انتشار بازی های The Witcher 3: Wild Hunt و  Batman: Arkham Knight برای نسل هشتم کنسول ها، مشاهده کردیم.

یک وبسایت گیمینگ، در مصاحبه ای که با آقای Jay Puryea ،یکی از سازندگان بازی، انجام داده، علت انجام این کار را جویا شده است. Puryear بیان کرد که سری ندای وظیفه طرفداران بی شماری دارد و استدیو تمام تلاش خود را به کار خواهد برد تا بازی را برای تعداد زیادی از آنها منتشر کند.

اگرچه، بسیاری از مردم اکنون از کنسول های نسل قبل به نسل هشتم مهاجرت کرده اند اما هنوز هم، افرادی پیدا می شوند که از کنسول های نسل هفتم استفاده کنند. البته او به این مورد هم اشاره کرد که قرار نیست که کار بر روی نسخه های نسل هفتم بر کیفیت نهایی بازی در نسل هشتم، تاثیر منفی بگذارد.

سری Call of Duty به مانند سال های قبل محبوب نیست اما هنوز هم، با انتشار هر نسخه سود زیادی را برای اکتیویژن فراهم می کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید