تاریخ انتشار عنوان Devil’s Third در آمریکای شمالی مشخص شد| نسخه F2P بازی برای PC منتشر می شود

۳۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۵

Valhalla Game Studios و Nintendo، امروز اعلام کردند که عنوان Devil’s Third در سه ماهه چهارم مالی سال ۲۰۱۵، در منطقه آمریکای شمالی برای کنسول Wii U منتشر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

هر دو کمپانی تایید کردند که نسخه PC این عنوان، Devil’s Third Online نام خواهد داشت که تنها به صورت آنلاین، قابل بازی خواهد بود. این نسخه با عبارت “free-to-start” توصیف شده است. نسخه PC این بازی، از ماه سپتامبر همزمان با انتشار نسخه Wii U بازی در مناطق مختلف جهان منتشر خواهد شد.

محتوای بازی با توجه به مشخصات هر منطقه و با همکاری ناشران دیگر، بهبود پیدا خواهد کرد. نسخه Wii U عنوان Devil’s Third که شامل بخش داستانی هم می شود، در تاریخ ۴ آگوست (سه شنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۴) در کشور ژاپن و در ۲۸ آگوست (جمعه، ۶ شهریور ۱۳۹۴) در اروپا منتشر خواهد شد.

Devil’s Third، اولین ساخته استدیو Valhalla می باشد. این استدیو توسط Tomonobu Itagaki که خالق عناوین Dead or Alive و Ninja Gaiden بود، ساخته شد. عنوان Devil’s Third در ابتدا قرار بود توسط  T،HQ منتشر شود اما حقوق ساخت بازی قبل از بسته شدن THQ، در اختیار استدیو Valhalla قرار گرفت. این استدیو به ساخت بازی به صورت مستقل، ادامه داد تا اینکه نینتندو از بازی حمایت کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید