برای نخستین بار بازیکنان زن بر روی کاور FIFA 16 قرار می گیرند

۳۰ تیر ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۱

EA اعلام کرده است که قرار است بازیکنان زن را بر روی کاور عنوان FIFA 16، به مانند خود بازی، مشاهده کنیم. برای جزییات بیشتر با ما همراه باشید.

Alex Morgan، بازیکن Forward تیم ملی زنان آمریکا و Christine Sinclair، کاپیتان تیم ملی زنان کانادا، در کنار لیونل مسی بر روی کاور فیفا ۱۶ حضور خواهند داشت.

البته، این دو بازیکن در همه مناطق جهان بر روی کاور فیفا ۱۶ نخواهند بود و تنها بر روی کاور کشور های خودشان، حضور خواهند داشت.

Morgan در این رابطه می گوید:

این افتخار بزرگی است که بر روی کاور عنوان فیفا ۱۶ قرار داشته باشم. من می دانم که مردم سراسر دنیا، این عنوان را تجربه خواهند کرد و خوشحالم که سری فیفا توجه ویژه ای به فوتبال زنان کرده است. همچنین قرار گرفتن در کنار لیونل مسی، برایم بسیار هیجان انگیز است.

Sinclair هم می گوید:

جام جهانی زنان امسال، قدرت حقیقی آنها را در فوتبال به همگان نشان داد. حضورم در این بازی درکنار الکس قدم بزرگی در راستای پیشرفت فوتبال زنان می باشد.

همانطور که می دانید، ۱۲ تیم ملی بانوان در عنوان فیفا ۱۶ حضور خواهد داشت. FIFA 16، در تاریخ ۲۲ سپتامبر ( سه شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۴) برای پلتفرم های PS3, PS4, XBOX ONE, XBOX 360 و PC منتشر می شود.

 

 

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید