نمایش Rise Of The Tomb Raider در E3 2015 با کیفیت ۱۰۸۰p اجرا شده است

۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۶

یکی از بخش های جذاب کنفرانس مایکروسافت در جریان E3 2015 بدون شک مربوط به اولین نمایش گیم پلی از عنوان Rise Of The Tomb Raider بود که توانست نظر مخاطبان را جلب کند. Crystal Dynamics در واقع یک دموی چشمگیر چه از لحاظ گیم پلی و چه از نظر گرافیک را به نمایش گذاشت که جزئیات خیره کننده ای داشت.

امروز Brian Horton، کارگردان بازی، اعلام کرد که این نمایش با کیفیت ۱۰۸۰p بر روی Xbox One اجرا شده است. وی از طریق حساب تویتر خود تائید کرد که نمایش E3 2015 این عنوان با کیفیت ۱۰۸۰p اجرا شده است. در این نسخه لارا کرافت به دنبال یافتن رازی در منطقه ی سیبری است اما در این میان خطرات بزرگی چون کولاک و بهمن وی را تهدید می کنند. گویا در بازی شخصیت های نسخه ی قبل نیز حضور دارند که از جمله ی آن ها می توان به شخصیت جونا اشاره کرد که در تریلر گیم پلی بازی نیز حضور داشت. خانم Camilla Luddington نیز همانند نسخه ی پیشین، صداگذاری شخصیت لارا را بر عهده دارد.

Rise of the Tomb Raider دنباله ای بر نسخه ی ریبوت شده ی سری Tomb Raider است. لارا کرافت در اولین تجربه ی ماجراجویی خود در نسخه ی اول، شیوه ی درست بقا را آموخت ولی اینبار قرار است او دیدی عمیقی نسبت به جهان پر رمز و راز سیبری بیندازد. جایی که وی باید از مهارت های زنده ماندن و عقل خود استفاده کند و به دوستان جدیدی اعتماد نماید تا سرانجام به یک مهاجم مقبره یا Tomb Raider تبدیل شود. این عنوان در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴) بر روی Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید