پاداش پیش خرید عنوان انحصاری Until Dawn در خرده فروشی نیوزیلندی کمی عجیب می باشد

۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۷

با عنوان انحصاری Until  Dawn که آشنایی دارید؟ به تازگی، یک خرده فروش نیوزیلندی به نام Mighty Ape، پاداش پیش خرید کردن بازی از این خرده فروشی را اعلام کرده است. برای اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

مزایای پیش خرید یک عنوان، معمولا مواردی نظیر یک ماموریت ویژه یا یک سلاح خاص می باشد اما پیشنهادی که این خرده فروش نیوزیلندی داده است، به هیچ وجه به ذهن خریداران خطور نمی کند.

به نظر می رسد که این مورد در انحصار این فروشگاه می باشد، به این خاطر که خبری مبنی بر وجود آن در سایر خرده فروشی ها منتشر نشده است. البته چنین موردی کاملا منطقی است چون هیچ فروشگاهی مزایای پیش خرید یک بازی را یک قالب یخ اعلام نمی کند.

بله این یک قالب یخ می باشد که نام بازی بر رویش حک شده است. به وسیله آن می توانید قطعه های یخی به مانند لوگوی بازی درست کنید. این پاداش موردی بسیار نادر به محسوب می شود و به نظر نمی رسد که برای بازیکنان، هیچ فایده ای داشته باشد.

خوشبختانه پیش خرید بازی از این فروشگاه مزیت دیگری نیز دارد و آن هم، دسترسی به یک DLC می باشد. این نسخه از بازی، Until Dawn Extended Edition نام گرفته است و وعده داده شده است که محتوای اضافی به اندازه بازی اصلی شما را خواهد ترساند.

اگرچه Until  Dawn، یک عنوان Horror می باشد اما مانند عنوان Heavy Rain، مبتنی بر تصمیم های بازیکنان است. هر عملی که در بازی انجام می دهید، عواقبی در پی خواهد داشت.  این بازی که در انحصار کنسول PS4 قرار دارد، برای انتشار در ماه آگوست برنامه ریزی شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید