با بسته الحاقی جدید Driveclub همراه باشید + تریلر

۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۹

صدای اتومبیل های جدید به گوش می رسند! کمربند های ایمنی خود را محکم کنید؛ زیرا که استدیوی Evolution سازنده بازی Drive Club طبق وعده های قبلی خود مبنی بر عرضه بسته های الحاقی هر چند مدت یک بار، این بار بسته جدیدی را با نام “Horsepower” برای دارندگان این عنوان، رونمایی کرده است و اتومبیل های سوپراسپورت جدیدی در میان آن ها به چشم می خورند. برای جزئیات بیش تر با ما همراه باشید. 

همانطور که ذکر شد، بسته جدید که با عنوان بسته “اسب بخار” شناخته می شود، شامل اتومبیل های هیجان انگیز جدیدی می شود. از این اتومبیل ها دو خودرو از خانواده فراری؛ یعنی Ferrari FXX Evoluzione و LaFerrari FXX K و همچنین خودرو های  McLaren P1 GTR و Renault Mégane R.S. 275 Trophy-R و Nissan GT-R NISMO نیز در این بسته حضور خواهند داشت. پس خود را برای اوج سرعت آماده کنید، زیرا قرار است صفر تا صد را زیر سه ثانیه بروید!

این پک بخشی از Season Pass بازی محسوب می شود و دارندگان Season Pass بازی آن را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد. همچنین سایر علاقه مندان نیز، می توانند این بسته را با قیمت های ۶ دلار آمریکا، ۹ دلار استرالیا، ۵ پوند و یا ۶ یورو به صورت جداگانه تهیه کنند. این بسته در تاریخ ۲۸ جولای (۶ مرداد ماه) برای دارندگان بازی Driveclub منتشر می شود. در قسمت زیر می توانید این تریلر زیبا را که برای این بسته ارائه شده است، مشاهده نمایید:

 

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

همچنین استدیوی Evolution در جواب درخواست طرفداران و گسترش بازی Driveclub، وعده بسته های الحاقی بیش تری را برای این بازی داده است.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید که این بسته ها و اتومبیل های جدید به جذابیت بازی خواهند افزود؟!

 

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید