تماشا کنید: تریلر کامل گیمپلی Fallout 4 در E3 2015

punk
۲۸ تیر ۱۳۹۴ - 19:14

آیا نمایش بتسدا از عنوان Fallout 4، در جریان رویداد خبری مایکروسافت در E3 امسال را از دست دادید؟ آیا می خواهید تریلر Fallout 4 را بدون صحبت های  ضبط شده گوینده آن مشاهده کنید؟ یا شاهید هم دلتان می خواهد یک تریلر هیجان انگیز را دوباره، ولی این بار به صورت “کامل تر” ببینید. حالا به هر دلیلی، خود را برای تماشای یک تریلر فوق العاده آماده کنید!

 به تازگی بتسدا؛ سازنده عنوان مورد انتظار Fallout 4 تریلر جدیدی را از این عنوان منتشر کرده است که در واقع این تریلر، نسخه کامل تر نمایش Fallout 4 در کنفرانس بتسدا و رویداد خبری مایکروسافت در E3 می باشد. مدت زمان این تریلر حدود شش دقیقه است و دربردارنده ی نکات قابل توجه جدیدی می باشد و سعی شده که موضوعات محوری بازی، که قبلا درباره آن ها بحث شده است، در این نمایش جای گیرد. در این تریلر؛ فضا ها و محیط های آخرالزمانی بازی، به مراتب پویاتر و پر زرق و برق تر از آنچه که پیش تر دیده بودیم، به نظر می رسند. همچنین با چند شخصیت حاضر در بازی؛ مانند “Codsworth” و “Preston Garvey” ملاقات کرده و با قابلیت های “سگ همراه در بازی” بیش تر آشنا می شویم. از نمای داخلی زره موسوم به “زره قدرت” نیز، محیط ها و مبارزات بازی به نمایش درآمده اند. از دیگر نکات؛ می توان به پیشرفت ها ی اندک سیستم کارآمد “.V.A.T.S” در مبارزات، مکانیزم های هیجان انگیز گیمپلی، اصلحه های متنوع و صدالبته تنوع انتخاب ها در تصمیمات پیش رو و روند داستان، اشاره کرد که در تریلر زیر می توانید آن ها را مشاهده کنید:

SD

مشاهده در یوتیوب

عنوان نقش آفرینی Fallout 4 که هم اکنون توسط بتسدا در حال توسعه می باشد، در تاریخ دهم نوامبر امسال مصادف با بیستم آبان، برای کنسول های Playstation 4، Xbox One و کامپیوتر های خانگی منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید