هیچ برنامه ای برای بازسازی Halo 1 نداریم

۱۰ آذر ۱۳۸۹ - ۱۷:۴۸

یکی از مسئولان مایکروسافت در بیانیه ای اعلام کرد که فعلا مایکروسافت هیچ برنامه ای برای بازسازی بازی های قدیمی خود (از جمله هیلو 1) ندارد و بخش بازی های این شرکت در حال حاضر می خواهد فقط بر روی پشتیبانی Halo : Reach و اضافات آن کار کند.

سخنگوی شرکت مایکروسافت در تماس با یک خبرگزاری گفت که : ” در حال حاضر ما روی پشتیبانی از Halo : Reach تمرکز کرده ایم و فعلا هیچ برنامه ی خاصی برای بازسازی بازی های قدیمی مان نداریم.”

در روز های گذشته یکی از سایت های خبری بازی های رایانه ای شایعه ای را منتشر کرده بود مبنی بر این که مایکروسافت در یکی از استودیو های زیر مجموعه ی خود مشغول بازسازی HD بازی هیلو 1 است.

البته قبلا هم آقای استیفن مک گیل ، رئیس شعبه ی اروپایی ایکس باکس در مصاحبه با سایت یورو گیمر گفته بود : ” من تصور می کنم که بازسازی بازی های قدیمی ایده ی خوبی باشه. من فکر می کنم که عده ی زیادی از مردم دوست دارند تا با بازی های قدیمی دوباره ملاقات کنند و آن ها را بازی کنند. از این ایده استفاده خواهیم کرد و فکر می کنم که سازندگان دیگر هم به دنبال این ایده خواهند رفت.”

همین حرف باعث قوی تر شدن این شایعه شده بود.

اولین شماره از سری هیلو با نام Halo : Combat Evolved در تاریخ 24 آبان 1380 بر روی پلتفرم های PC , Mac , PS2 و Xbox عرضه شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید