برای مدت محدودی می توان عنوان Flock را تجربه کرد

۲۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۱

زمانی که تعداد افراد داخل بازی به صفر برسد، Flock به پایان می رسد. عنوان چند نفره Flock که در سبک Horror قرار دارد، برای مدت محدودی قابل تجربه خواهد بود. Vogelsap، سازنده بازی ، توضیح داد که بازی در سه ماهه مالی سوم سال 2015 بر روی استیم منتشر می شود. با ما در ادامه خبر همراه باشید.

تعداد معینی Flock- هیولاهایی که بیشترین وقت خود در درون بازی را در نقش آنها سپری خواهید کرد- در بازی وجود دارند و مرگ هر بازیکن در بازی باعث نابودی سریع یک Flock خواهد شد و این روند تا وقتی که جمعیت تمام شود، ادامه خواهد داشت.

بعد از چنین اتفاقی بازی به حالت آفلاین در می آید و دیگر، قابل بازی نخواهد بود. البته برای افرادی که بازی را در کتابخانه استیم خود، داشته باشند، یک پایان بزرگ نیز وجود خواهد داشت که جزییات آن بعدا گفته می شود.

سازنده همچنین گفت که جمعیت بازی در منو ها، فروشگاه استیم، سایت بازی و صفحه reddit آن قابل مشاهده خواهد بود. بنابراین هیچ ابهامی درباره جمعیت بازی وجود نخواهد داشت.

زمانی که از سازندگان درباره جمعیت بازی در آغاز کار، سوال شد Jerome Van hasselt ،مدیر اجرایی بازی، به یوروگیمر پاسخ داد:

ما همچنان در حال ارزیابی هستیم و جمعیت بازی بر پایه بازخوردهایی است که در نسخه Closed Beta که هم اکنون در حال اجرا است، مشاهده کرده ایم. ما آن را قبل از لانچ بازی اعلام خواهیم کرد و سعی می کنیم که کافی باشد. بقیه موارد مربوط به بازیکنان می شود.

سپس از سازندگان پرسیده شد، چرا به جای اتمام بازی فصل دوم آن را آغاز نمی کنند؟

این عنوان، با این هدف که یک تجربه عمیق، پرهیجان، ترسناک و تازه را در اختیار کاربر قرار دهد، ساخته شده است. این چیزها را نمی توان به صورت مداوم حفظ کرد، بنابراین Flock به مانند یک مسابقه تراژیک است که پایانش نابودی است. همچنین ما علاقه داشتیم که داستان بازی را به گونه ای روایت کنیم که در نهایت، در ذهن و خاطره طرفداران باقی بماند. این کار، با ساخت فصل دوم ممکن نبود. ما دوست داریم که در تاریخ جاودانه شویم و بازیکنان هم می توانند بخشی از این بازی باشند.

مشکل دیگر چنین کاری، این است که احتمال دارد کسی حاضر نشود برای عنوانی که می داند در زمانی بالاخره به اتمام می رسد، پول پرداخت کند. یوروگیمر از سازندگان پرسید آیا شما نگران چنین موضوعی نیستید؟

یقینا ما به این موارد هم فکر می کنیم، اما ما دوست داریم که این گونه ریسک ها را در طول تجربه کاریمان بپذیریم. ما می خواهیم که یک تجربه واقعی درست کنیم و موفقیت مالی در اولویت اول ما قرار ندارد. این ریسک بسیار بزرگی است اما چون به ماجراجویی علاقه داریم، هیجان زیادی برای ما دارد. این گونه ریسک ها ممکن است نتیجه های غیر منتظره ای به دنبال داشته باشد.

در نهایت سازنده بیان کرد که برای افرادی که قصد تخریب بازی به وسیله کشتن مداوم خودشان را دارند، نیز راهکارهایی اندیشیده است تا از وقوع چنین مواردی جلوگیری کند.

آن طور که یوروگیمر می گوید، Flock شباهت هایی با عنوان Evolve دارد.

بازیکنان، در نقش هیولاهای چابکی قرار خواهند گرفت که سعی دارند سیاره شان را برای ورود light artifact پاکسازی کنند. این وسیله، یک چراغ قوه جادویی است که می تواند آنها را به یک موجود انسان مانند به نام The Carrier تبدیل سازد. نور لیزری این موجود تازه، می تواند هر Flock ای را نابود کند اما اگر خودش نابود شود کسی که اینکار را کرده، The Carrier جدید خواهد بود و این روند ادامه خواهد داشت.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید